Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Mardin’in çekim merkezi 2018 yılına büyüyerek girdi

19.01.2018 - 09:33

Başta Mardin halkı olmak üzere çevre illere de hitap eden ve ziyaret edilen Movapark AVM, 2018 yılında da dolu dolu birçok projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.  Bölgenin kültürel yapısını destekleyen birçok çalışmaya imza atan AVM,  Mardin’e ve tüm bölgeye hizmet verme görevini aynı başarıyla devam ettirmeyi planlıyor.

Movapark AVM açıldığı 2012 yılından bu yana öncelikli hedefi olan Mardin halkına hitap etmiş ve bölgenin çekim merkezi olmuş; Diyarbakır, Şırnak, Şanlıurfa gibi komşu illerin ilçeleriyle beraber ziyaretçilerini ağırlamıştır. Havaalanının yanında konumlanması nedeniyle Mardin’e gelen yerli ve yabancı turistin, yatırımcının, iş nedeniyle yerleşenin ilk gördüğü yer Movapark AVM’dir. İki büyük ilçe arasında ve çevre illere olan mesafesi nedeniyle stratejik bir konumdadır. Movapark çevre iller ile sınırlı kalmayıp, Irak ve Suriye gibi komşu ülkelerden de ziyaretçileri sıklıkla alıyor. Mardin ve Kızıltepe arasında ilçe gibi hizmet veren Movapark AVM, bölgenin kültürel yapısını destekleyen çalışmalar, etkinlikler ve kampanyalar ile şehrin ekonomisine katkıda bulunuyor. Durmadan sunduğu hesaplı alışveriş fırsatları, indirimlerini hediye kampanyaları ile taçlandıran Movapark, 2012 yılından bu yana ziyaretçisini heyecanlandırarak misafir ediyor. Dünyaca ünlü markaları ile herkese hitap eden renkli etkinlikleri, moda, lezzet ve eğlence alanları ile Movapark AVM, ziyaretçilerine keyifli alışveriş deneyimi yaşatıyor.

MOVAPARK AVM ADINDAN SÖZ ETTİRMEYE DEVAM EDİYOR
Movapark AVM konuklarına daha iyi ve modern bir hizmet vermek için önce müşteri memnuniyeti ilkesiyle hem sektörde hem de Mardin’de iddiasını sürdürürken; seçkin markaları, sosyal çalışmaları, eğlence ve kültür, sanat hizmetleriyle pek çok ilklere imza attı ve atmaya devam ediyor. Alışveriş merkezi; lezzet, eğlence, sinema, bowling, lunapark ve Türkiye’nin en büyük aquaparkı ile ziyaretçilerini karşılıyor, hizmet veriyor. Her yaşta insanın kaliteli zaman geçirebilme ve keyifli alışveriş yapabilme özelliğine sahip olan Movapark AVM, şehrin ilk alışveriş merkezi olarak da adından söz ettirmeye devam ediyor. 

UÇAN HOLLANDALI GEMİSİ AVM’DE HEYECAN YARATMAYA BAŞLADI
Movapark Alışveriş Merkezi, 2018 yılına büyüyerek giriyor. Yönetimi İnside Danışmanlık tarafından yapılan Movapark AVM etkinlik faaliyetlerine; bulunduğu coğrafyaya duyarlı, sosyal sorumluluk projeler yürüten kuruluşlarla işbirliği yaparak devam ediyor. Çocukların yoğun ilgisi ile ziyaret ettiği alışveriş merkezi, interaktif etkinlikleri ile çocuk ziyaretçilerinin yüzlerini güldürüyor. 2018 yılının ilk etkinliği Uçan Hollandalı gemisi şimdiden AVM’de heyecan yaratmaya başladı. Efsanevi gemi 20 Ocak’ta Movapark’a demir atacak. Movapark’ın ziyaretçileri Uçan Hollandalı gemisi mürettebatında heyecan dolu bir dünyaya adım atacak ve eğlenecekler. Uçan Hollandalı gemisine alınan 4-13 yaş grubundaki çocuklar korsan kostümleri giyerek; boyama etkinlikleri, halat atma, halat çekme, konsol oyunu, korsan gemisi kullanma ve gemici düğümü gibi birbirinden keyifli oyunları oynayacak, korsan dünyasını keşfe çıkma fırsatı yakalayacaklar. Movapark AVM, 2018 yılında dolu dolu birçok proje hayata geçirerek, Mardin’e ve tüm bölgeye hizmet vermeye devam edecek.
 

GALATA

Yukarı