Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

MİSAFİRLERİMİZ İÇİN EN İYİSİNİ HAYAL EDİYORUZ

11.04.2017 - 16:57

Montana Pıne Resort Hotel & SPA Düğünler ve Etkinlikler Müdürü Fırat Borsa, “En özel günlerini Montana Pıne Resort Hotel & SPA’da organize ederek bize güvenmiş misafirlerimizde olduğu gibi, gelecekte bizi seçecek olan yeni misafirlerimiz için de her zaman en iyisini hayal ediyoruz, bunun için çalışıyoruz” dedi.

Montana Pine Resort Hotel & SPA Düğünler ve Etkinlikler Müdürü Fırat Borsa, Babadağ’ın eteklerinde, Likya yürüyüş yolu başlangıcında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Montana Pine Resort Hotel & SPA’nın 4 yıldızlı bir aile işletmesi olduğunu belirterek, “Her şey dahil konseptiyle hizmet veren otelimiz, 150 misafire düğün organizasyonunda konforlu bir şekilde hizmet verebilecek kapasiteye sahip. Organizasyonlarımıza katılan her misafirin kendini özel hissetmesi için yapılanmamız da  buna uygun şekilde düzenlenmiştir. Düğün gibi organizasyonlarda birinci ilkemiz, evlenecek olan çiftimizin ve misafirlerinin kendilerini rahat, konforlu ve kaliteli bir ortamda çok özel hissetmeleri. Detaylar ve gelen istekler üzerinde özenle çalışıyor, misafirlerimizin tüm hayallerini Montana Pine Resort’ta gerçeğe dönüştürmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Onlar adına tüm detayları düşünüyor, organize ediyor, misafirlerini ağırlıyor ve kendilerini en mutlu halleri ile görmekten büyük haz duyuyoruz” dedi.

“HEP FARK YARATMA AMACINDAYIZ”
Balayı ve düğün rezervasyonlarında çiftlerin, konaklama indirimleriyle birlikte otelin sunduğu tekne turu, SPA hizmetleri, A la Carte yemek, oda ikramları gibi servislerden özel fiyat uygulamaları ile faydalandıklarını ifade eden Borsa, “1993 yılından bugüne kadar uzanan tecrübemiz, memnuniyet odaklı çalışma prensiplerimiz, işimize verdiğimiz önem ve ciddiyet ile hep fark yaratma amacı içindeyiz. En özel günlerini Montana Pine Resort Hotel & SPA’da organize ederek bize güvenmiş misafirlerimizde olduğu gibi, gelecekte bizi seçecek olan yeni misafirlerimiz için  de her zaman en iyisini hayal ediyoruz, bunun için çalışıyoruz. Düğün organizasyonları için özel grup konaklama fiyatlarımız ve avantajlı ikram seçeneklerimiz mevcut” diye konuştu.
Borsa, sözlerine şöyle devam etti: “Sıradan bir tatilin dışında çok farklı duygular içerisinde yapacakları ziyaretlerinde her şeyin hayal ettikleri gibi olması, kötü sürprizler ile karşılaşmamaları adına otel seçimi çok önemli. Bu konuda tüm çalışanlarımız gerekli bilgi ve tecrübeye sahip. Misafirlerimiz seçim yapmadan önce mutlaka otel hakkındaki yorumları okumalı, incelemeli, kendi beklentileri ile karşılaştırmalı ve buna göre karar vermeli.”
 

yurtiçi

Yukarı