Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

NG Hotels’te Ramazan çok keyifli geçecek

10.05.2017 - 15:13

Ailelerin Ramazan ayında vazgeçilmezi olan iftar ve sahur sofralarının yanı sıra fasıl müziği de sunacak olan NG Afyon, dinçleştiren havası sayesinde misafirlerine rahat bir nefes aldıracak. Afyon’un serin atmosferinde ruhen ve bedenen dinlenmek isteyenler, tercihini otelden yana yapıyor.

Özenle hazırlanmış Türk ve Osmanlı mutfağının leziz ramazan mönüleriyle farklılık yaratan NG Afyon, herkesin damak tadına hitap edecek. Afyon’un püfür püfür esen rüzgarında rahatça iftarını açacak olanlar, Ramazan coşkusunu mutluluk içinde kucaklayacak. Birbirinden özgün etkinliklerle on bir ayın sultanı Ramazan’ı kutlayan otel misafirlerini kusursuz ve kaliteli hizmetiyle ağırlanıyor.
Doğanın eşsiz manzarasını misafirleriyle buluşturan NG Sapanca, Ramazan’da da her zevke göre oluşturduğu paketlerle, konuklarına unutamayacakları bir deneyim yaşatacak. Sapanca’nın içinde saklı bir cennet olan otel tertemiz havası, lezzetli yemekleri bu özel ay boyunca şehirden uzaklaşmak isteyenlerin en gizli rotası oluyor.

GALATA

Yukarı