Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Özellikle yabancı turistlerin ilk tercihiyiz

12.06.2017 - 16:14

Wyndham Istanbul Old City Genel Müdürü Duygu Sönmez Özçer, “Wyndham Istanbul Old City, eşsiz konumu ve nefes kesici tarihi atmosferi ile Kapalıçarşı, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı Sarayı’na sadece yürüme mesafesinde ve bu avantajı ile özellikle yabancı misafirler için ilk tercih oluyor” diye konuştu.

Dünyanın en büyük otel zincirlerinden Wyndham Group’un bir üyesi olan Wyndham Istanbul Old City’nin, Tarihi Yarımada’nın merkezinde kaliteli hizmet veren 5 yıldızlı bir otel olduğunu söyleyen Wyndham Istanbul Old City Genel Müdürü Duygu Sönmez Özçer, otelin eşsiz konumu ve nefes kesici tarihi atmosferi ile Kapalıçarşı, Sultanahmet Cami, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı ve Topkapı Sarayı’na sadece yürüme mesafesinde olduğunu belirterek, bu avantajıyla özellikle yabancı misafirlerin ilk tercih ettiği otel olduklarını ifade etti. 
Tramvayın, otelin yer aldığı caddeden geçmesinin, Wyndham Istanbul Old City’i tüm merkezi alanlara daha da yakınlaştırdığına değinen Özçer, “Buna ilave olarak sadece 5 dakika yürüme mesafesi olan yakınımızdaki metro hattından Taksim, Şişli, Levent, Maslak gibi lokasyonlara ulaşım kolaylığı ile iş amaçlı gelen misafirlerimiz için uygun hale gelmiştir. Uluslararası Atatürk Havaalanı ve CNR Fuar Merkezi’ne ise sadece 13 kilometre uzaklıktayız. CNR’da gerçekleşen tüm fuarlar da metro ulaşım kolaylığından dolayı tercih sebebi oluyor” dedi. 

PROFESYONEL MASAJ HİZMETİ
Wyndham Istanbul Old City bünyesinde bulunan Blue Harmony SPA’da profesyonel Uzakdoğulu terapistler tarafından konuklara masaj hizmetleri sunulduğunu kaydeden Özçer, “SPA bünyesinde konuklarımızın saat 06:30-22:00 saatleri arasında talep ettikleri her an kullanabilecekleri sauna, yüzme havuzu, fitness salonu, fin hamamı ve Türk hamamı bulunuyor. Wyndham SPA personelinin sıcak, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışı ile konuklarımız kendilerini evlerinde gibi hissediyorlar. Personelimiz alanlarında aldıkları eğitimler ile profesyonel anlamda masaj hizmeti veriyorlar” diye konuştu. 

yurtiçi

Yukarı