Ana içeriğe atla

arf

RADISSON BLU ÇEŞME DÜĞÜN SEZONUNA HAZIR

11.04.2018 - 17:14

İzmir Çeşme’de en prestijli düğünlere ev sahipliği yapan Radisson Blu Resort & SPA, uzman kadrosuyla bu sezonda da çiftlere ve davetlilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Ege Denizi’nin eşsiz manzarası ve kişiye özel hizmet anlayışıyla göz alıcı açık-kapalı alanlarıyla Çeşme’nin en çok tercih edilen otellerinden biri olan Radisson Blu Resort & SPA, ‘Something Blu’ düğün konseptiyle 2018 düğün sezonunu açmaya hazırlanıyor. 5 yıldızlı otelin her tarzda düğünler için mükemmel planlama hizmeti sunan profesyonel düğün ekibi, organizasyonu A’dan Z’ye ele alıyor. Otelin  900 metrekarelik deniz kenarı düğün platformu, bin kişiye kadar kapasitesiyle hizmet veriyor. 
Radisson Blu’da düğünlerin ilk anından son anına dek her adımın çiftler için zahmetsiz ve keyifli olması çok önemli. Otelin Executive Şefi tarafından hazırlanan düğün menüleri yerel malzemelerle, mevsimine göre ve dengeli bir şekilde hazırlanan çok özel tariflerden oluşuyor. Radisson Blu Resort & SPA, Çeşme’de evlenecek çiftleri otelin SPA merkezinde de çok özel bir sürpriz bekliyor.
Otel, aynı zamanda düğünlerin olmazsa olmazı düğün hamamı, bekarlığa veda ve kına gecesi gibi etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Dulcis Termal SPA & Hamam’ın göz alıcı hamamı, özel etkinlikler için tercih edilen konseptte hazırlanırken, otel kına gecesi için birbirinden keyifli alanlarıyla hizmet veriyor.
 

arf

Yukarı