Ana içeriğe atla

aaa

RADISSON BLU HOTEL & SPA İSTANBUL TUZLA’DA TOPLANTILARINIZ HEM KONFORLU HEM KALİTELİ

14.09.2018 - 11:57

Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla Toplantı ve Etkinlikler Satış Müdürü Pınar Aydın, misafirlerin toplantı sırasında hem konforunu sağlayarak hem de onlar için bu zamanı daha kaliteli hale getirerek memnuniyetlerini en üst düzeye çıkardıklarını söylüyor.

Çoğu kongre ve toplantı otellerde gerçekleştiriliyor. Sizce bunun sebebi nedir? 
İş amacıyla seyahat eden konukların en önemli beklentisi hızlı ve çözüm odaklı servis almaktır. Otelin lokasyonu, toplantı salonları ve restoranlarının kalitesi, hızlı internet bağlantısının olması diğer başlıca taleplerin içinde sayılabilir. Yıllar içinde insanların yaşam standartlarındaki yükseliş, teknolojinin de gelişmesi ile birlikte misafirlerin otellerden beklentilerini de değiştirdi. Oteller gelişen teknolojiye uyum sağladığı ve hizmet kalitesini daha ileriye taşıdı. Böylelikle misafirler de doğrudan her şeyi bir arada sunabilen ve kendilerine kolaylıklar sağlayan, konaklama ve farklı toplantı seçenekleri sebebiyle oteller üzerinde yoğunlaşıyor.

Siz kongre ve toplantı için gelenlere nasıl bir paket sunuyorsunuz? 
Otelimiz iş seyahatleri ve toplantıları için sıklıkla tercih ediliyor. Havaalanına olan yakınlığımız lokasyon olarak tercih sebeplerinden birisi. Markamızın sunmuş olduğu “Yes I Can!” felsefesi ve yüzde 100 misafir memnuniyeti politikası her geçen gün artan tercih sebeplerinden bir diğeri. Profesyonel ekiplerimiz ile misafirlerimizin tüm beklentilerini karşılıyoruz. Lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklardan oluşan kahve molaları, set menü, açık büfe öğle yemeği, gala yemeği seçenekleri ve aktivitelere özel seçenekler sunuyoruz. Ücretsiz barkovizyon, perde, ses sistemi, mikrofon ve yüksek hızlı kablosuz internet hizmetinden oluşan toplantı paketlerimiz ile iş amaçlı olarak otelimizi tercih eden misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlıyoruz.

Konferans salonu ve fuaye alanınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla olarak 3 bin 300 metrekare alan ve iki ayrı kat üzerine kurulu toplantı odaları ile gerçek bir toplantı oteli olarak servis veriyoruz. Otelimiz yaz aylarında havuz başı etkinlikleri için de oldukça ideal. Ferah toplantı odalarında; son teknoloji ile donatılmış ekipmanlar, ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, modern havalandırma ve aydınlatma sistemleri sunuyoruz. Fuaye alanlarımız gün ışığı almakla birlikte, her toplantı salonunun fuaye alanında kendilerine ait terasları yer alıyor.  Ayrıca balo salonumuzun araç girişi özelliği bulunması sebebiyle otomotiv sektörlerine hitap ediyor ve büyük araç lansmanlarına ev sahipliği yapıyoruz. Özellikle yaz aylarında yapılan toplantılar için bin metrekarelik yeşil bir alanımız bulunmaktadır. Bu alanda takım aktiviteleri, barbekü partileri ve özel etkinlikler rahatlıkla yapılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak tüm katılımcılarımız için ücretsiz otopark, vestiyer ve vale hizmeti sunmaktayız.

İş toplantıları ya da görüşmeleri için otelinizi tercih eden müşterilerinize sunmuş olduğunuz imkan ve ayrıcalıklara yönelik bilgiler verebilir misiniz?
Otelimizde gerçekleşmesi planlanan toplantıların içeriklerini öğrenip; toplantıya uygun teknik detaylar, salon konforu, kaliteli yiyecek ve içecek hizmetlerimiz ile ilgili misafirlerimize çeşitli önerilerde bulunuyoruz. Bizlerin en büyük amacı misafirlerin toplantı sırasında hem konforunu sağlamak hem de onlar için bu zamanı daha kaliteli hali getirerek memnuniyetlerini en üst düzeye çıkarmaktır. Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla olarak her geçen gün misafir beklentilerinin üzerine çıkmayı başararak misafir sadakatini en iyi şekilde sağlamaya devam ediyoruz.

arf

Yukarı