Ana içeriğe atla

FFF

RADISSON BLU HOTEL & SPA ISTANBUL TUZLA’NIN SADIK MİSAFİR ORANI OLDUKÇA YÜKSEK

15.08.2018 - 16:55

RADISSON BLU HOTEL & SPA ISTANBUL TUZLA REZERVASYON VE GELİRLER MÜDÜRÜ FETİH KIRAÇOĞLU: “İŞ TOPLANTISI İÇİN GELEN BİRÇOK MİSAFİRİMİZ, AYNI KEYFİ YAŞAMAK İÇİN AİLELERİYLE BERABER OTELİMİZİ TEKRAR TERCİH EDİYOR.”

Radisson Blu Hotel & SPA Istanbul Tuzla Rezervasyon ve Gelirler Müdürü Fetih Kıraçoğlu, otelle ilgili sorularımızı cevaplandırdı.

Öncelikle bir şehir oteli için en önemli kriter nedir? 
Misafirler için bir şehir otelindeki en önemli kriterin, öncelikle kaliteli hizmet anlayışı, konum ve iyi bir fiyat/fayda dengesi olduğuna inanıyorum. 

Hafta sonuna özel avantajlı paketleriniz neler? 
Açıkçası bu durum İstanbul Anadolu yakasında tam tersine dönmekte ve hafta sonu dolulukları daha düşük seyretmekte. Otelimiz ise bu konuda misafir zihninde oldukça olumlu bir algıyla yer alıyor. Otelimiz, ahşap ağırlıklı harika mimarisi, sıra dışı suitleri, keyif dolu havuzları ve muhteşem SPA’sıyla hafta sonları bir resort atmosferine bürünüyor ve gerek ailelerin gerekse çiftlerin yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Bu ilgiye en çok oda&kahvaltı ve masaj içeren konaklama paketleriyle cevap veriyoruz. Diğer bir deyişle, misafirlerimize şehrin içinde resort atmosferi sunuyoruz ve kendimizi farklı bir yerde konumlandırıyoruz. 

İş toplantıları için otelinizi tercih eden müşterilerinize sunduğunuz imkan ve ayrıcalıklarla ilgili bilgi verebilir misiniz? 
Son teknolojiyle donatılmış toplantı salonlarımız ve iş merkezimiz bu noktada bizim için sadece bir başlangıç. Otelimizi farklı kılan ise ağaçlarla çevrili huzurlu konumu, trafik ve gürültüden uzak izole yapısı. Bu yönüyle, yüksek katılımcı sayısına sahip, konsantrasyonun dağılmaması gereken büyük kongreler ve toplantılar için bulunmaz bir fırsat yaratıyor. Gün ışığı alan, gerçek sarmaşıklarla donatılmış lobi alanı da iş misafirleri için başlı başına bir tercih sebebi. Stresli toplantılar, bu alanın rahatlatıcı atmosferiyle keyifli bir sohbete dönüşüyor. İş toplantısı amacıyla ağırlayarak tanıştığımız birçok misafirimizin, daha sonra aynı keyfi yaşamak için aileleriyle beraber konaklamak üzere otelimizi tekrar tercih ediyor olması da sanıyorum iş ziyaretlerinden memnuniyetle ayrıldıklarının en güzel göstergesi.

Sizi rakiplerinizden ayıran özellikler neler?
Bizi diğer otellerden ayıran en önemli özelliğimiz tek bir gruba değil, çok farklı misafir segmentlerine hitap eden özelliklere sahip olmamız. Hem iş hem toplantı hem de güzel bir tatil geçirme hedefiyle yola çıkan misafirlerin hepsine hizmet sunan bir yapımız var. Bunu da İstanbul’daki en büyük ve en özel SPA’lardan biriyle, ferah odalarımızla, özgün mimarimizle, yemyeşil yerleşkemizle ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığımızla sağlıyoruz. İçerisinde kendisine özel hamam&saunası veya özel havuzu&bahçesi olan suitlerimiz tüm Türkiye otelleri içinde bile istisnai bir yere sahip. Sadık misafir oranımızın oldukça yüksek olmasının da onları otelimizden memnun şekilde uğurladığımızın iyi bir işareti olduğuna inanıyorum. Özellikle de İstanbul’da yaşıyorsanız harika bir konaklama deneyimi için bu oteli en az bir kere ziyaret etmelisiniz.
 

arf

Yukarı