Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Ramada İskenderun Harbour açıldı

17.01.2017 - 11:35

İskenderun’un köklü şirketlerinden birisi olan Akyüz İnşaat’ın yeni oteli Ramada İskenderun Harbour, Aralık 2016 tarihi itibariyle Ramada Worldwide markası altında sektöre ‘merhaba’ dedi.

Sophos Hotels Sa tarafından operasyonel işletme danışmanlığı yapılan Ramada İskenderun Harbour, İskenderun’un ilk uluslararası standartlara sahip oteli olma özelliğini taşıyor.
41’i deniz manzaralı, 106 deluxe ve 2 king suit oda olmak üzere toplam 108 odaya sahip olan Ramada İskenderun Harbour, açık ve kapalı yüzme havuzları, SPA, fitness, Türk hamamı, Türk ve uluslararası lezzetlerin sunulduğu restoranıyla İskenderun konaklama sektörüne yeni bir soluk getirdi.

ÖNEMLİ ORGANİZASYONLARA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
Tesis; konferans, toplantı, seminer, sergi, tanıtım, düğün ve özel gün davetleri için toplam 850 metrekarelik tam donanımlı toplantı salonlarına sahip. Bu yönüyle Ramada İskenderun Harbour, büyük ve önemli organizasyonlara ev sahipliği yapmayı hedefliyor.
Liman bölgesinde yer alan ve denizden sadece 300 metre uzakta olan otel şehrin önemli iş ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde. Hatay Havalimanı tesise yaklaşık 30 dakika mesafede.

GALATA

Yukarı