Ana içeriğe atla

autorola

Sağlık ve güzelliğin Kuzey Ege’deki tek adresi

18.01.2018 - 18:17

Hem otele hem de 2018’e dair görüşlerini aldığımız AdrIna Termal Health&SPA Hotel Ceyhun Özsan, “Sağlık ve güzelliğin Kuzey Ege’deki tek adresi AdrIna Termal Health&SPA Hotel, birbirinden farklı büyüklükteki 6 adet modern dekorlu toplantı salonlarıyla gelişmiş teknolojinin sağladığı kolaylıkları ve üstün hizmet anlayışını birleştirip eğitim ve motivasyon amaçlı iş toplantılarınıza ve banket organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyor” dedi.

Adrina Hotel’in, Kazdağları eteklerinde Antik çağlardan bu yana şifalı suları ile nam salan Güre-Edremit’te,  Çanakkale-İzmir Karayolu üzerinde denize sıfır olarak konumlandırılmış, bölgenin en büyük 5 yıldızlı termal otel olduğunu belirten Adrina Hotel Genel Müdürü Ceyhun Özsan, “Otelimiz 246 oda 651 yatak kapasitesine sahiptir. 5 bin metrekare health&SPA merkezimizle misafirlerimize ‘yepyeni bir sen öneriyoruz’. Ayrıca 6 modern toplantı salonumuz ile iş toplantılarına, banket ve organizasyonlara ev sahipliği yapmaktayız” dedi.

DİJİTAL MEDYA YORUM VE GÖRSELLERİ OTEL SEÇİMİNDE ÖNEMLİ
Otel seçimi aşamasında tatilcilerin hangi kriterleri baz alması gerektiği konusunda görüşlerini bildiren Özsan,  “Misafirlerin öncelikle nasıl bir tatil istediklerini bilmeleri gerekiyor. Tercihleri doğrultusunda otelin konseptine, lokasyonuna, aktivitelerine, ulaşımına ve kalitesine mutlaka bakmalıdırlar. Bunlara ilave olarak dijital medya yorum ve görsellerine de bakmalarını tavsiye edebiliriz” dedi. 

2017 İÇ PAZARIN KATKISIYLA TOPARLANMA YILI OLDU
Son olarak son iki yıldır durağanlık yaşayan turizm sektörü için 2018’in nasıl bir yıl olacağına ilişkin açıklamalarda bulunan Özsan, “Sektörümüzün son iki yılda daha çok dış pazarda bir gerileme yaşadığını söyleyebilirim. 2017 yılını iç pazarın katkısıyla toparlanma yılı olarak görebiliriz. Turizm sektörü için 2018’in tüm pazarlarda daha dinamik, etkin ve karlılığı hedefleyen bir yıl olacağına inanıyorum” diyerek sözlerine son verdi.

autorola

Yukarı