Ana içeriğe atla

F

SANATLA İÇ İÇE RÜYA GİBİ DÜĞÜNLERİN ADRESİYİZ

11.04.2018 - 17:37

Ramada İstanbul Asia Satış ve Pazarlama Müdürü Didem Özüpek Karzan, 180’den fazla tablonun yer aldığı otelde üst kalitede butik hizmet verdiklerini ve romantik düğünlere ev sahipliği yaptıklarını ifade ediyor.  

2012’de İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermeye başlayan Ramada İstanbul Asia, misafirlerini keyifle tasarlanmış ve kapıları sanata açılan özel odalarda ağırlıyor. Satış ve Pazarlama Müdürü Didem Özüpek Karzan ile otelin özelliklerini ve düğün sezonuyla ilgili hazırlıklarını sorduk.

Öncelikle otelinizi ön plana çıkaran özellikler neler?
Avrupa ile Asya kıtalarının birbirine bağlandığı Altunizade’de, klasik Osmanlı köşk mimarisiyle inşa edilmiş bir otel. İçerisinde sergilenen resimlerle ön plana çıkıyor. Üst kalitede butik olarak hizmet verdiğimiz otelimize adım attığınızda sizi karşılayan manzara, Türk ressamların orijinal yağlı boya tablolarıyla süslenmiş duvarlar oluyor. 
Sanatla iç içe bir otel yani.
Evet. Her ay bir Türk ressamın sergisine de ev sahipliği yapan otelimiz, 180’in üzerinde tabloya sahip. Otelimizin yüksek konfor ve teknolojik standartlarla neo-modern stilde dizayn edilmiş 5 farklı tasarımdaki 80 odasında Türk ressamların orijinal tabloları asılı. Misafirlerimiz, başta kendi kaldıkları odadaki tablodan ve sanatçısından yola çıkarak 180 sanat eserini inceleyebilir ve otelimizin sanatsal atmosferini keşfedebilir.

Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
150 metrekare büyüklüğündeki balo salonumuzda yuvarlak masa düzeninde 110, kokteyl düzende 150-200 kişi ağırlayabiliyoruz. Tüm organizasyonlarımızda, sanatla özleşen butik konseptimizi yansıtıyoruz.

Yeni çiftler düğün, nişan ve kına için neden otelinizi tercih etmeli? Farklı yönleriniz neler?
Merkezi bir konumda bulunan otelimizde, düşlenen özel günleri gerçeğe dönüştürmek için zengin alternatifler sunuyoruz. Düğün, nişan, kına organizasyonları için misafirlerimizin hayallerinde ne varsa gerçeğe dönüştürmek için profesyonel ekibimizle hizmete hazırız. Özel günlerinde onların heyecanını paylaşarak unutulmaz bir güne imza atmak için önceliğimiz misafirlerimizi dinleyip ne istediklerini anlamak. Özellikle çiftlerimizi çalışacakları tüm firmalar için serbest bırakıyoruz. Amacımız, bu çok özel günde çiftlerimizi ve misafirlerini memnun etmek. Ramada İstanbul Asia ailesi olarak işimizi seviyor ve misafirlerimize bunu yansıtıyoruz. 

Balayı kampanyalarınız var mı? Balayı için ne tür sürprizler yapıyorsunuz?
Balayı ve evlilik yıldönümlerini kutlamak için bizleri tercih eden çiftlerimizi gül yapraklarıyla süslenmiş Garden Deluxe Mansion odalarımızda şampanya, meyve ve çikolata ikramımızla ağırlıyoruz. Ayrıca düğünlerini otelimizde gerçekleştiren çiftlerimizi, grubumuza ait Antalya Side’deki Grand Prestige Hotel&SPA otelimizde indirimli balayı tatiline gönderiyoruz.

2018 yaz sezonuyla ilgili beklenti ve hedefleriniz neler? 
2018’in ilk çeyreği umut verdi. Bu pozitif havanın tüm yıl sürmesini diliyoruz. Misafirlerimizin mutluluğu, bizleri daha da mutlu kılıyor. Tüm çiftlerimize mutlu ve huzurlu bir ömür diliyoruz. 

arf

Yukarı