Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

İş seyahatlerinizi keyifli hale getirmek ister misiniz?

11.10.2017 - 16:45

İş amaçlı seyahatlerde yoğun olarak tercih edildiklerini söyleyen Le Meridien İstanbul Etiler Satış ve Pazarlama Direktörü Onur Hakyemez, “İş toplantılarına gelen misafirlerimiz iş merkezlerine yakın ve seçkin bir lokasyonda konaklama ayrıcalığını yaşamaktadırlar” dedi.

Şehir otellerinin hangi özelliklere sahip olması gerekir? Otel seçimi yaparken müşteriler nelere dikkat etmeli?
İstanbul’da bulunan oteller; hem turistik hem de iş amacıyla gelen konuklara hizmet verdiği için her iki misafir grubunun da ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip olması gerekir. İstanbul’u gezmek için gelen bir misafir; otelin manzarasını, turistik yerlere olan ulaşım imkanını önemserken, iş amacıyla gelen misafirler; otelin hızlı ve kesintisiz bir internet bağlantısını ve otelin ziyaret edeceği şirkete olan yakınlığı gibi hususları göz önünde bulundurur. 
Misafirlerimiz; sakin ve huzurlu konumumuz, geniş ve modern tasarımlı odalarımız ve her alanda sunduğumuz kusursuz hizmetimiz sebebiyle Le Meridien İstanbul Etiler’i tercih etmektedir.

Şehirde yaşasa bile hafta sonu kentin yorucu gündemine mola vermek isteyenlerin sayısında da bir artış gözleniyor. Peki, hafta sonu tatili için gelenlere nasıl bir paket sunuyorsunuz?
Hafta sonu tatili için Le Meridien İstanbul Etiler’e gelen misafirlerimiz, Explore SPA’da keyifli bir gün geçirebilirler. Özel masaj ve terapiler, Türk Hamamı, açık ve kapalı havuz, 24 saat boyunca erişim sağlanabilen fitness salonu, buhar odaları, özel dinlenme odaları ve daha fazlasını kapsayan Explore SPA, misafirlerimizin yenilenmiş hissetmeleri için tasarlanmıştır.
Sunduğumuz ayrıcalıklardan biri de şehir içi servisimizdir. Bu servisimiz ile misafirlerimiz dakikalar içerisinde İstanbul’un en seçkin lokasyonlarına ulaşabilmektedir.
Unlock Art (Sanata Kapılarınızı Açın) programımız sayesinde de otelimizde konaklayan misafirlerimiz İstanbul’un en önemli modern sanat galerisi olan program ortağımız İstanbul Modern’i ücretsiz olarak ziyaret etme imkanına sahip olurlar.

Günümüzde özellikle sabah kahvaltıları ya da akşam yemekleri için oteller tercih edilebiliyor. Bu bakımdan otellerin mutfakları ayrıca önem taşıyor. Peki, otelinizde mutfakta işler nasıl yürüyor? Bize spesiyallerinizden bahsedebilir misiniz?
Mutfak işleyişimiz tazelik ve standart üzerine kuruludur. Özellikle yerel ürünleri tercih ediyoruz. Neoklasik Türk Mutfağı’nı yansıtarak klasik Türk yemeklerinin lezzetlerine dokunmadan yepyeni görüntüleriyle servis ediyoruz. Bu tarza uygun olarak hazırladığımız Modern Türk Börekleri kreasyonu, beş farklı balıktan oluşan Balık Şiş ve beş çeşit kebabı tek tabakta barındıran Gurme Kebap ile sıcak çikolata sos ile eritilerek hazırlanan Kubbe Tatlısı misafirlerimizin mutlaka denemelerini tavsiye ettiğimiz spesiyallerimizden bazılarıdır.

yurtiçi

Yukarı