Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Son 4 yıldır en çok aranan ve incelenen oteliz

12.06.2017 - 16:35

Boyalık Beach Hotel Genel Müdürü Orhan Belge, “Son dört yıldır Çeşme’de faaliyet gösteren bir hotel olarak bölge istatistiklerine bakıldığında en çok aranan ve incelenen oteliz” diyor.

Sektörünüz ve firmanız açısından geçmiş 10 yılı değerlendirdiğimizde nasıl bir tablo karşımıza çıkıyor? Gerek faaliyet gösterdiğiniz sektör gerekse firmanız hangi atılımları gerçekleştirdi?
Yılda gerçekleşen ortalama 1 trilyon uluslararası seyahat ile turizm küresel bir sektördür. UNWTO’nun raporlarına göre de 1 trilyon 800 milyar düzeyine yükselecektir. Boyalık Beach Hotel olarak son 4 yıldır Çeşme’de faaliyet gösteren bir hotel olarak bölge istatistiklerine bakıldığında en çok aranan ve incelenen oteli olmuştur. 

Gerek sektör gerekse firmanızın geleceğe yönelik hedefleri ve beklentileri nelerdir? Sektörde teknoloji, Ar-Ge çalışmaları, yeni trendler ve yatırımlar anlamında ne gibi atılımlar ve gelişmeler yaşanacak?
Boyalık Beach Hotel, Ege bölgesinde ismini duyurmaya devam eden, yaptığı organizasyonlar ile de referanslarını oldukça kuvvetlendiren aynı zamanda ileriye yönelik planları içerisinde yapmış olduğu projeleri ile birlikte adını sosyal projelerde göstermek ve sadece organizasyon, konaklama olarak değil ülke bazında bu şekilde yaygınlaşmasını hedefliyor. 

yurtiçi

Yukarı