Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

STARLIGHT’TA MASALLAR GİBİ BİR DÜĞÜN...

11.04.2017 - 16:50

Starlıght Resort Hotel Satış ve Pazarlama Müdürü Elvin Kaya, “Düğün organizasyonlarında otelimize gelen gelin, damat ve misafirlerin KEYİFLİ BİR DÜĞÜN VE BALAYI geçirmeleri için herşeyi yapıyoruz” dedi.

Misafirlerinize düzenlediğiniz düğün ve balayı organizasyonlarınızdan bahseder misiniz? Hangi imkan ve ayrıcalıkları sunuyorsunuz?
Starlight Resort Hotel olarak öncelikle gelin ve damatın mutlu anılarla otelimizden ayrılmasını arzuluyoruz. Hizmet kalitemiz bu noktada çok önemli. Düğün organizasyonlarında otelimize gelen misafirlerin, ayrıca gelin ve damatın keyifli bir organizasyon geçirmeleri için herşeyi yapıyoruz. Yeme-içme kalitemiz, süsleme, oda hizmetleri ve sahip olduğumuz bölgenin en büyük SPA Thalosso Merkezi ayrıcalıkları ile ilgili çalışmalarımızı buna göre planlıyoruz. 310 dönüm üzerine kurulu ve bin 350 odaya sahip olan otelimiz, Antalya’nın en büyük yatak kapasitesine sahip. 

Düğün ve balayı organizasyonlarınızda hangi kriterlere önem veriyorsunuz?
Özel odalarımızda balayı konseptini uyguluyoruz. Balayı konseptinde odaları diğer odalara nazaran daha farklı tasarlıyoruz, süslemelere önem veriyoruz. Balayı çiftlerine özel A-la Carte restaurant rezervasyonu yapıyoruz. Balayı çiftlerimiz için ana binamızdaki odalar daha uygun. Çiftler genellikle full deniz manzaralı odaları tercih ediyorlar. Ana binadaki odalarımız, normal odalara göre biraz daha lüks. Suiti aratmayacak düzeyde standart odalara sahibiz. Bu odalar hem daha ekonomik oluyor hem de misafirlerimiz suit konforunda hizmet almış oluyorlar.  

Toplam kaç salona sahipsiniz? Salonların büyüklüğü ve kapasitesi hakkında bilgi verir misiniz?
Toplam 24 adet toplantı salonumuz var. En küçüğü 20 kişilikten başlıyor. 2 bin 800 kişiye kadar değişkenlik gösteriyor. Gala ve banket düzeninde bin 800 kişiye kadar düğün organizasyonları ve gala yemekleri, canlı müzik, eğlence desteği de verebiliyoruz. Bunun dışında toplantı organizasyonları olarak çeşitli salon alternatiflerimiz çok fazla. Aynı zamanda açık alanda terasımız mevcut. Teras alanımızda 3 bin kişiye kadar kokteyl ve banket organizasyonları yapabiliyoruz. Diğer bir alternatifimiz; çim alan ve havuz başında düğün organizasyonları imkanına sahibiz. Yine aynı şekilde bin-bin 500 kişi arasındaki organizasyonlarda açık havada misafirlerimize çok fazla alternatif sunabiliyoruz.

Otelinizi diğer otellerden farklı kılan özellikler hakkında neler söylemek istersiniz?
Starlight Resort Hotel, bir aile oteli. Tesisimiz hem ana bina hem de kulüp odalarından oluşuyor. Kulüp odaları, yeşil bir botanik bahçe içerisinde yer alıyor. İçerisinde hem standart odalarımız hem de jakuzili dubleks aile odalarımız bulunuyor. Botanik bahçemizde güzel ve nadir ağaçlar yer aldığı için misafirlerimiz oldukça tercih ediyor. Otelimizde 5 kişiye kadar aileler konaklayabiliyor.

GALATA

Yukarı