Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

SUNSET CRUISE İLE KEYİFLİ TEKNE GEZİLERİ

10.05.2017 - 15:02

Başardılar Turizm’in restoran düzenindeki büyük gezi teknesi Sunset Cruıse, yemekli düzende 200 kişilik, kokteyl düzende 250 kişilik gruplara kadar servis sunabiliyor.

Başardılar Turizm Firma Sahibi Samim Akyazı, Sunset Cruise teknesinde 200-250 kişiye hizmet verebilecek donanımda bir mutfak bulunduğunu söyleyerek, tecrübeli kaptan, gemici, garson ve şefle birlikte misafirlere hizmet vermekten mutluluk duyduklarını ifade etti. 
Her yıl olduğu gibi düzenli olarak bakımları yapılan Sunset Cruise’un iç ve dış cephelerinin bu yıl da yenilendiğine değinen Akyazı, teknedeki bar, parkeler, halılar, lambalar, sandalyeler ve mutfak ekipmanlarının teknolojiye ayak uydurularak birkaç yılda bir yenilendiğini kaydetti. 

“DÜĞÜN.COM’DAN OLDUKÇA FAZLA TEKLİF ALIYORUZ”
Akyazı, Sunset Cruise’da yıl içinde her mevsim, düğün & nişan organizasyonları, mezuniyetler, kurumsal toplantılar, iş yemekleri, turistik geziler ve münferit toplantıların yapıldığı bilgisini vererek, “Düğün, nişan, kına gibi davetler için özellikle düğün.com’ dan oldukça fazla teklif alıyoruz. Tekneyi görmeye gelen misafirlerimizin çoğu ile mutlaka anlaşıyoruz. Çünkü telefonda ne kadar dürüst ve samimi konuşsak da misafirlerimiz anlattıklarımızı kendi gözleriyle gördüklerinde daha içleri rahat bir şekilde el sıkışıyoruz. Bugüne kadar sadece düğünlere değil, büyük şirketlerin lansman davetlerine, toplantılarına, iş yemeklerine de ev sahipliği yaptık. Sunset Cruise teknesinde şık dekorasyon, leziz mutfak ve kaliteli hizmetin yanında, özellikle toplantılar ve sunumlar için projeksiyon ile karartma perdelerinin olması şirketler açısından büyük bir artı. Elbette projeksiyonla sadece şirketlere hizmet vermedik. Mezuniyet partisi yapmak isteyen misafirlerimize karaoke de hazırladık. Gerçekten çok eğlenceli kareler ortaya çıkıyor. Eğer fark yaratmak istiyorsanız bir teknede böyle bir hizmetin olması gerçekten çok önemli” dedi. 

“KAMPANYALARIMIZI DEVAMLI GÜNCELLİYORUZ”
Akyazı, sözlerine şöyle devam etti: “Özellikle düğün-nişan gibi davetler için çok fazla kampanya yapıyoruz ve sık sık kampanyalarımızı güncelliyoruz. Örneğin; Temmuz ayına kadar yapılan rezervasyonlar için geçerli olacak olan fotoğraf-video hediyemizden bahsedebilirim. Bizimle çalışan misafirlerimiz bilir, müzik sisteminden ve dj performans hizmetinden bugüne kadar hiç ücret talep etmedik. Son hazırladığımız kampanyada ise kısa süreliğine gelin ve damadın seçtiği fotoğraflar ve davetin videosunu hediye ediyoruz. Bu kampanyamız oldukça fazla talep görüyor ve günlerimiz hızla doluyor. Tabi ki çok fazla tercih ediliyor olmak bizi mutlu ediyor.” 

GALATA

Yukarı