Ana içeriğe atla

arf

UNUTULMAYACAK DÜĞÜNLER LE MERIDIEN İSTANBUL ETİLER’DE

11.04.2018 - 17:19

İstanbul’un merkezinde, ulaşımı iki kıta için de uygun olan Le Méridien Istanbul Etiler, beş yıldızlı düğün organizasyonlarıyla gelin, damat ve davetliler için hayat boyu unutulmayacak bir deneyim vadediyor.

Le Méridien Istanbul Etiler, düğün organizasyonunu  gelin, damat ve davetliler için hayat boyu unutulmayacak değerli bir deneyime dönüştürüyor. Le Méridien Istanbul Etiler Satış ve Pazarlama Direktörü Onur Hakyemez, düğün organizasyonlarına büyük balo salonunda ev sahipliği yaptıklarını söylüyor. Misafirlerin Le Méridien Istanbul Etiler’i tercih etmelerindeki nedenlerin başında yaratıcı ve yetenekli mutfak ekibinin geldiğini belirten Hakyemez, konuklara uluslararası modern lezzetlerden geleneksel Türk tatlarına kadar geniş bir gurme yemek menüsü sunulduğunu ifade ediyor. Onur Hakyemez, “Özel menülerimiz alkollü ve alkolsüz olarak tercih edilebilirken, koşer menü seçeneğimiz de mevcut.” diyor.
Hakyemez, balo salonunun yanı sıra otelin ana restoranı La Torre’nin havuz başı terasında gerçekleştirilen kokteyl ve nikah organizasyonlarının da misafirlere cazip gelen seçenekler arasında olduğunu ifade ediyor. Onur Hakyemez, 34 kat yukarıdan İstanbul’u muhteşem bir manzarayla seyreden L’Eclipse Bar’daki çarpıcı bir kokteyl davetinin de misafirleri cezbettiğini söylüyor.
Hakyemez, misafirlerin Le Méridien Istanbul Etiler’i seçmesindeki diğer bir nedeni de şöyle açıklıyor: “Evlenecek çifte dekorasyon, teknik ekipman ve fotoğraf hizmetleri alanlarında sadece güvendiğimiz tedarikçileri öneri olarak sunuyoruz. Herhangi bir firmayla çalışmaya mecbur bırakmıyoruz. Çiftler, kendi zevklerini en iyi biçimde yansıtan firmaları tercih ederek rüyalarındaki düğünü gerçeğe dönüştürebiliyor. Düğünün konseptini tamamen misafirlerimizin hayal gücü belirliyor.”
Le Méridien Istanbul Etiler’de bir yılda ortalama 50 düğün gerçekleştiriliyor. 2017’de 55 çiftin düğün için Le Méridien Istanbul Etiler’i tercih ettiğini ifade eden Hakyemez, “Düğün organizasyonları ilkbahar, yaz ve sonbaharda yoğunluk kazanıyor.” şeklinde konuşuyor.

EN GÜZEL SÜİTLERDEN BİRİ DÜĞÜN PAKETİNDE
Le Méridien Istanbul Etiler’de en güzel süitlerden biri düğün paketi dahilinde sunuluyor. Düğüne katılan misafirler için ise özel bir fiyatlandırmayla konaklama imkanı sağlanıyor. Otelin konumu hem Avrupa hem Anadolu yakasına ulaşımı kolaylaştırdığı için misafirler kolaylıkla evlerine varabiliyor.

DÜĞÜN İÇİN OTELLER NEDEN TERCİH EDİLİYOR? 
Evlenecek birçok çift, hizmet kalitesi nedeniyle beş yıldızlı otelleri tercih ediyor. Çiftler, çok özel günlerinde misafirlerine yaşatacakları deneyimi şansa bırakmak istemiyor. Zengin ve lezzetli menü seçenekleri de tercih nedenlerinden biri. Ayrıca çiftler, bu yoğun günde oradan oraya koşuşturmadan, tek bir yerde tüm organizasyonu tamamlayabileceğini bilmenin konforu nedeniyle de bu seçimi yapabiliyor. Kuaför, makyaj, hazırlıklar, fotoğraf çekimi, düğün öncesi kendilerine ayrılan süitte yakınlarıyla güzel zaman geçirme, kokteyl, düğün, after party, düğün sonrası kolayca odaya ulaşım ve ertesi gün alınacak güzel bir kahvaltının tek çatı altında tamamlanabilmesi imkânı, çiftlere cazip geliyor.

arf

Yukarı