Ana içeriğe atla

aaa

WISH MORE HOTEL, LÜKS VE KONFORU MODERN DOKUNUŞLARLA SUNUYOR

15.08.2018 - 16:56

Bayrampaşa’da hizmet veren Wish More Hotel Istanbul, merkezi konumunu kusursuz hizmetleri ve gelişmiş olanaklarıyla birleştirerek keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Bayrampaşa’nın merkezinde yer alan Wish More Hotel Istanbul, gönülden servis yaklaşımı, kent kültürünü yansıtan kaliteli hizmetleri ve yenilikçi uygulamalarıyla hem iş hem de tatil amaçlı seyahat eden misafirlerine, keyifli ve konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. 

FARKLI BİR KONAKLAMA DENEYİMİ 
Wish More Hotel Istanbul’un ayrıcalıklı odaları, konfor ile lüksü sade bir estetikle birleştiriyor. Otelde büyüklükleri 26 ile 97 metrekare arasında değişen, 29’u süit toplam 198 oda bulunuyor. Odaların tümü, tavandan tabana camları, beyaz ve antrasit renklerin hakim olduğu mobilyaları ve fonksiyonel mimari çözümleriyle ferah ve aydınlık mekanlar sunuyor. 

İHTİYACA YÖNELİK TOPLANTI OLANAKLARI
En son teknolojiyle donatılmış toplam 10 toplantı salonu bulunan lüks otel, gerektiğinde ikiye bölünebilen konferans salonu, kolonsuz balo salonu ve açık hava etkinlik alanıyla verimli toplantılar, unutulmaz düğünler ve keyifli kutlamalar için kusursuz mekan alternatifleri sunuyor. 

BEDENİ VE RUHU TAZELEYEN HİZMETLER
2 bin metrekarelik büyüklüğüyle dikkat çeken Wish More Fitness & SPA, doğu ile batı prensiplerini uzlaştıran bütünsel bakım ritüelleriyle hizmet veren SPA merkezi ve son teknoloji ile donatılan ekipmanlara sahip butik fitness salonuyla faaliyet gösteriyor. Ruhu ve bedeni arındıracak hizmetlerin bir araya geldiği ve yerli-yabancı terapistlerin bulunduğu modern SPA merkezinin beş masaj odası bulunuyor. Profesyonel eğitmenler eşliğinde kişiye özel ve grup halinde egzersizlerin uygulanabildiği fitness merkezinde ise enerji dolu programlarla  motivasyonun hiç düşmeyeceği bir deneyim yaşatılıyor. 

TÜRK VE DÜNYA MUTFAKLARINA YARATICI DOKUNUŞLAR
Wish More Hotel Istanbul’un asma katında yer alan konsept restoranı, Türk ve dünya mutfaklarının en gözde lezzetlerini yetenekli ve tecrübeli aşçılarının dokunuşlarıyla yeniden yorumluyor. Sabah kahvaltısının zengin açık büfe stilinde sunulduğu restoranda, öğle ve akşam yemekleri ise a la carte olarak servis ediliyor.

MÜKEMMEL KONUM
Wish More Hotel Istanbul’a ister metro ister araçla kentin merkez noktalarından kısa sürede kolay şekilde erişilebiliyor. Otel misafirleri Atatürk Havalimanı, CNR EXPO ve İstanbul Fuar Merkezi gibi noktalara, Maslak ve Şişli gibi iş merkezlerine, Taksim ve Tarihi Yarımada gibi kentin sembol bölgelerine 20 dakika gibi kısa süreler içinde rahatça ulaşabiliyor. Bayrampaşa Otobüs Terminali’ne bir kilometre olan otel, şehrin en büyük alışveriş ve eğlence merkezleri arasında yer alan Forum Istanbul’un yanı başında konumlanıyor.

arf

Yukarı