Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Üç sektörün dev buluşması

06.07.2017 - 17:20

Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması ve CNR Ambalaj İstanbul’un eş zamanlı olarak düzenlenmesi, katılımcı firmaların yanı sıra ülke ekonomisine de önemli katkılar sağlayacak. 20-23 Eylül tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de hayata geçecek olan organizasyonda gıda, ev dışı tüketim ve ambalaj sektörlerine dair her şeyi bulmak mümkün olacak.

Gıda, ev dışı tüketim ürünleri ve tedarikçileri ile ambalaj sektörleri, benzer fuar organizasyonlarından farklı olarak sektörün tümünü ilk kez aynı tarihte, aynı çatı altında topluyor.  Bu sayede Türk gıda, ev dışı tüketim ve ambalaj sektörleri, dünyanın ulaşım imkanı en kolay fuar alanlarından CNR Expo Yeşilköy’de, Türkiye’de başka örneği olmayan bir ticari platforma sahip oluyor. Katılımcı firmaların yanı sıra ülke ekonomisine de önemli katkı sağlayacak bu güç birliğinin oluşturmayı hedeflediği rekor ticaret hacmini yakalamak için, CNR Holding ulusal ve uluslararası tanıtım faaliyetine aralıksız olarak devam ediyor.

CNR FOOD İSTANBUL’A DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN ALIM HEYETLERİ GELİYOR

Fuarda Türkiye’nin en kapsamlı alım heyeti organizasyonlarından biri de yapılacak. CNR Food İstanbul; İtalya, Almanya, Rusya’nın yanı sıra, sektörün hedef pazarları olan MENA bölgesinin de aralarında olduğu, 84 ülkeden ziyaretçi ve VIP alım heyetlerini ağırlayacak.

Gıda toptancıları, perakende zincir marketler, kurumsal satın almacılar, işletmeciler, yeni işletme sahibi olacaklar, otel ve restoran zincirleri tarafından yoğun ilgi görecek olan CNR Food İstanbul, Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması ile CNR Ambalaj İstanbul, 80 bin metrekarelik 8 salonda organize ediliyor. Anı Bisküvi, Aydın Kuruyemiş, Cağla Çikolata, Çaykur, Çizmeci Gıda, Elvan, Hazal Bisküvi, Kaanlar, Kervan Gıda, Mahmood Cafe, Meysu, Seyidoğlu, Şimşek Bisküvi, Tat Makarna gibi Türkiye’nin önemli markalarının yanı sıra dünya gıda sektöründe söz sahibi firmaların da yer alacağı fuar, rekor katılımcı ve ihracat hacmine ulaşarak bölgenin en güçlü fuar organizasyonu olacak.

EV DIŞI TÜKETİM ÜRÜNLERİ VE TEDARİKÇİLERİ SEKTÖRÜNÜN PAZAR PAYI BÜYÜYECEK

Gıda ve Ambalaj Fuarı ile eş zamanlı olarak organize edilen ev dışı tüketim ürünleri ve tedarikçileri buluşması, diğer organizasyonlardan farklı olarak yalnızca sektör profesyonellerini ağırlıyor. Bu büyük buluşmada, ev dışı tüketim ürünleri ve tedarikçileri sektörünün önde gelen markaları 4 gün boyunca en yeni ürünlerini sergileyecekler. Yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturacak olan bu platformda, yeme-içme ve satın alma müdürleri, mutfak şefleri, işletme sahipleri ve üst düzey yöneticiler, işletmeleri için en uygun ürün ve hizmetleri yakından tanıma imkanı bulacaklar. Profesyonel ziyaretçi kitlesi ile birebir görüşmeler yapacak olan katılımcı firmalar, 2017 hedeflerine EDT özel bölümünde ulaşacaklar.

Aralarında İran, Irak, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudan, Cezayir, Tunus, İtalya, Yunanistan, Almanya, İngiltere, KKTC, Azerbaycan, Rusya ve Malezya başta olmak üzere 50 ülkeden ziyaretçinin beklendiği Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması’nın katılımcı profilini ise gıda, içecek ve pastacılık, kuru gıdalar, hazır gıdalar, şekerli ürünler ve çerezler, yaş sebze ve meyveler, taze gıdalar, dondurulmuş ürünler, taze ve donuk et ürünleri oluşturuyor. Bunların yanı sıra soğuk ve sıcak içecekler, aşçılık malzemeleri ve ekipmanları, pişirme yardımcıları, profesyonel mutfak ekipmanları, tamamlayıcı gıda dışı ürünler, temizlik, hijyen, masa üstü malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, iş kıyafetleri, otel-restoran tekstil ürünleri, otel buklet malzemeleri, kırtasiye ürünleri ve bilgisayar yazılım ve otomasyon teknolojileri gibi ürünler Ev dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması’nda, 5-6-7 numaralı hollerde yerini alacak.

Gastronomi ve mutfak kültürü alanlarını, Türkiye’de daha ileriye taşıyacak Ev Dışı Tüketim Ürünleri ve Tedarikçileri Buluşması, birbirinden renkli yarışmalara da sahne olacak. Organizasyon kapsamında düzenlenecek yarışmalarda Türkiye’nin seçkin otel, restoran ve pastanelerinin mutfak ekipleri ve üniversiteli şef adayları hünerlerini yarıştıracak.

TÜRK AMBALAJ SEKTÖRÜ CNR EXPO İLE DAHA GÜÇLÜ

Günümüzde ambalaj, gıda ve ev dışı tüketim sektörü birbirinden ayrı düşünülmeyecek bir yapı kazandı. Gıda güvenliğinden pazarlamaya, markalaşmadan ihracata geniş bir yelpazede birbirini besleyen ve ileriye götüren sektörlerin tümünün aynı çatı altında birleşmesi katılımcıların olduğu kadar CNR Expo Yeşilköy Fuar Merkezi’nin profesyonel ziyaretçileri açısından da oldukça fazla sirkülasyon yaratacak.

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen, yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak olan CNR Ambalaj İstanbul Fuarı, ambalaj sektörünün temsilcilerini CNR Expo Yeşilköy’de buluşturacak. 

GALATA

Yukarı