14 Haziran 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Filo

XCMG KOMATEK 2024 fuarında

78 yıllık köklü geçmişiyle küresel düzeyde inşaat sektörünü dönüştüren XCMG, gelişmiş teknolojileri ve üstün makineleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor. Türkiye’de iş makineleri sektörünün en büyük etkinliklerinden biri olan KOMATEK 2024 fuarına katılacak olan XCMG, elektrikli makinelerindeki son yenilikleri de fuar ziyaretçilerine tanıtacak.

XCMG, iş makineleri ve inşaat ekipmanları sektöründe yenilikçi yaklaşımı, kalite anlayışı ve güvenilirliğiyle öne çıkan bir marka olarak yoluna devam ediyor. Küresel düzeyde inşaat sektörünü dönüştüren XCMG, gelişmiş teknolojileri ve üstün makineleriyle sektöre yön veriyor. 78 yıllık köklü geçmişi ve deneyimiyle XCMG, sürekli olarak sektörde yeni standartlar belirleyerek dünya genelinde müşterilerin güvenini ve takdirini kazanmıştır.

Küresel ölçekte üretim ve dağıtım ağı genişliyor

XCMG, küresel ölçekte üretim ve dağıtım ağını genişletirken Avrupa ve Türkiye’deki pazar payını artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’de ENKA Pazarlama, HBZ Makina, Hakan Makina ve Odabaşı Makina gibi önde gelen distribütörlerle güçlü iş birlikleri kurmuş olan XCMG, Türkiye’deki başarısını artırmak ve ülke genelindeki müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarına devam ediyor.

XCMG, bu bağlamda Türkiye’de iş makineleri sektörünün en büyük etkinliklerinden biri olan KOMATEK 2024 fuarına katılacak. KOMATEK 2024 fuarında en son yeniliklerini ve ürünlerini sergileyecek olan XCMG, bu yıl tüm distribütörlerini tek bir çatı altında toplayarak fuara katılacak. XCMG ailesinin tamamının bir araya geleceği KOMATEK 2024 fuarı, ziyaretçilere XCMG’nin tüm makinelerini ve çözümlerini keşfetme fırsatı sunacak kapsamlı bir platform olacak.

Sürdürülebilirlik ve çevre dostu çözümler

Geleneksel ürün hatlarını sergilemenin yanı sıra, XCMG elektrikli makinelerindeki son yenilikleri de fuar ziyaretçilerine tanıtacak. Ziyaretçiler, XCMG’nin elektrikli yükleyicileri, forkliftleri gibi elektrikli makinelerini keşfetme fırsatı bulacaklar. Bu yenilikçi ürünler, XCMG’nin sürdürülebilirlik ve çevre dostu çözümlere olan bağlılığının bir göstergesi olarak müşterilere inşaat ihtiyaçları için verimli ve çevre dostu alternatifler sunabileceğini kanıtlayacak.