14 Haziran 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Lojistik Öne Çıkarılanlar

Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası DOTA Lojistik A.Ş. Firmasına Teslim Edildi

Ticaret Bakanlığınca “Güçlü ve refah seviyesi yüksek bir Türkiye için; ortak akla ve paydaşlarla etkin iş birliklerine dayalı sürdürülebilir politika ve uygulamalar ile ulusal ticareti ve uluslararası ticaret ilişkilerini yönetmek, sürdürülebilir ihracat artışı sağlayarak küresel mal ve hizmet ihracatındaki payımızı artırmak, iç ticarette adil, rekabetçi ve istikrarlı bir ortam için gerekli politika ve uygulamaları yürütmek ve koordine etmek, gümrük süreçlerini daha hızlı, kolay, etkin ve izlenir hale getirmek.” misyonu doğrultusunda; “İç ve dış ticaret potansiyelini en üst düzeyde kullanarak teknoloji, inovasyon ve sürdürülebilirlik temelinde inşa edilen, yüksek katma değerli üretim ve ihracatı teşvik eden ticaret ekosistemi sayesinde, ülkemizin rekabetçiliğini güçlendirerek kalkınmasına yön vermek ve dünyada güçlü ekonomiler arasında yer almasına katkı sunmak.” vizyonu ile;  Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası, Bölge Müdürümüz Yaşar Yaman Ocak tarafından DOTA LOJİSTİK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Gültekin’e teslim edildi.


Bölge Müdürümüz Yaşar Yaman Ocak, gümrük işlemlerinin daha hızlı bir şekilde yerine getirilmesine katkı sağlayacak bu belgeyi teslim etmekten mutluluk duyduğunu belirterek, sertifikanın firmaya ve Ülkemize hayırlı olması temennisinde bulundu.

Teslim törenine Bölge Müdür Yardımcısı Ferdi Sepetci, Şube Müdürü Salim Soner Arda, Ticaretin Kolaylaştırma Şubesi Şef V. Kadir Savaş Çiftçi ile firma yetkilileri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir