Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Kapak Röportajı

Mobil anasayfa
Görünmesin

TÜRKİYE BÜYÜK BİR ÜRETİM ÜSSÜ OLMAYA ADAY

12.11.2020 - 10:09

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ile pandeminin ekonomiye etkisini konuştuk. “İş dünyası olarak, kriz sonrası dönemde karşımıza çıkabilecek tehdit ve fırsat alanlarını çok iyi belirlememiz gereken bir dönemden geçiyoruz.” diyen Kaan, özellikle dijital dönüşümün önemine vurgu yaptı. Kaan, Türkiye’nin ise Covid-19'un kısa vadedeki olumsuz etkilerini orta vadede fırsata çevrilebileceğini belirtti ve ekledi: “Türkiye’yi mevcut imalat potansiyeli, esnek üretim kapasitesi ve büyük piyasalara yakınlığı sayesinde büyük bir üretim üssü olmaya aday olarak görüyoruz.”

BÜYÜMEYE VE YATIRIMLARA HIZ VERDİK

21.10.2020 - 09:51

BÜYÜME UĞRUNA KALİTE STANDARDINI BOZAN KAYBEDER

Fatih Önyol, 18 yıl önce kapısından içeriye girdiği Yurtiçi Kargo’da basamakları teker teker tırmandı. Türkiye’nin kargo devinde birçok pozisyonda görev alan Önyol, Kasım 2019’dan bu yana Yurtiçi Kargo’nun genel müdürlüğü görevini yürütüyor. Pandemi döneminde Yurtiçi Kargo’ya yön veren Önyol, bu süreçte aldıkları pozisyonları ve hedeflerini Hizmetix’e anlattı.

CEO’NUN DEĞİŞEN HEDEF PAZARI

13.11.2019 - 11:24

Yaygın anlayışa göre; CEO’nun birinci görevi şirketi kâr ettirmektir. Sadece hissedarlara değil, aynı zamanda müşterilere, çalışanlara, sendikalara, bayilere, tedarikçilere, devlete, sivil toplum kuruluşlarına ve kamuoyuna karşı da sorumludur. CEO, sürdürülebilirliği sağlamak üzere hem iç hem de dış dünyayı doğru anlayıp yorumlamak zorundadır.

KUMPİRİN GENÇ KRALI: MELİH KIYMAZ

28.12.2018 - 10:27

Melih Kıymaz… Şu an 29 yaşında. 24 yaşındayken satın aldığı tek şubeli Tarihi Ortaköy Kumpircisi’ni 63 şubeli uluslararası restoran zinciri haline getirdi. Kısa sürede kumpir pazarının lideri olan genç girişimci, ilginç hikâyesini ve hedeflerini Hizmetix’e anlattı.  

 

Subscribe to Kapak Röportajı

GALATA

Yukarı