Ana içeriğe atla

bridgestone

2020 HEDEFİMİZ 28 ŞUBE

09.10.2019 - 16:59

Iceberry Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Mustafa Erçin Erkmen:  “Bütün ürünlerimiz de ulaşılabilir en yüksek kalite bizim için vazgeçemeyeceğimiz bir kriter.”

Ürün yelpazeniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Lezzetinizin sırrı nedir?
Iceberry Türkiye olarak, Frozen Yogurt ana ürününün yanında, kendi formülümüz ile ürettiğimiz Liege ve Bubble Waffle, Crepe, Frozen&Juice Bar ile Zengin Kahve menüsünün içinde olduğu oldukça zengin bir ürün yelpazesini misafirlerimize sunuyoruz. Bununla birlikte gıda sektöründe ki bütün trendleri takip edip, her yıl menümüzü revize ederek işimizi geliştiriyoruz. Bu çalışmaların sonucunda son olarak Bubble Waffle 2019 yılı konseptinde lansmanı yapılan son ürünümüz. Tedarik zincirimizin her halkası özenli ve ciddi bir araştırma sonucunda, Iceberry Merkezden misafirlerimizin önüne servis edilene kadar ki süreçte takip ediliyor. 10 yıllık sektör tecrübemiz sonucunda; yüksek piyasa ve ürün hakimiyetimizin yanına eklediğimiz işinin en iyisi paydaşlar, sürdürülebilir lezzet iddiamızın en önemli destekçileri.    

Ürünlerinizin hem doğal hem de sağlıklı olması için nelere dikkat ediyorsunuz?
Ürünün sağlıklı ve taze olması birinci önceliğimiz. Örnek vermek gerekirse Waffle konusunda piyasanın genel eğilimi hamuru hazır ve donmuş bir şekilde Markanın merkezinden sevk etmek yönünde. Ya da en iyi ihtimalle merkez bayisine karışımın içine eklenecek bir mix gönderiyor. Bu yöntemin en önemli sebebi markanın bu yol ile kar edebiliyor olması. Bu anlamda Iceberry olarak biz; Waffle hamurumuzda herhangi doğal olmayan bir mix ya da donmuş hamur kullanmak yerine, hamurun günlük ve standartlara uygun bir şekilde bayii de üretilmesi yolunu izliyoruz. Menümüzde bulunan ürünlerin hemen hepsinin en önemli bileşeni olan meyve konusunda da günlük ve taze kullanılıyor olması esnemediğimiz en önemli prensibimiz.  Bütün ürünlerimiz de ulaşılabilir en yüksek kalite bizim için vazgeçemeyeceğimiz bir kriter.

Yeni şube açılışınız olacak mı? Hangi bölgelerde şubeleşmeyi düşünüyorsunuz? Toplam şube sayınız hakkında bilgi verir misiniz?
Eylül 2019 itibari ile aktif şube sayımız 18. 2019 son çeyrek içinde; Konya Beyşehir, Adapazarı, Antalya Manavgat ve Rize olmak üzere dört yeni şubemizin açılışını yapmayı planlıyoruz. 2020 için hedefimiz olan şube sayısı ise 28. Öncelikli hedefimiz Doğu Bölgelerimiz de lezzetlerimizi misafirlerimiz ile buluşturmak. Aynı zamanda İzmir ve Ankara da hedeflediğimiz iki ilimiz. Bunun ile birlikte iki farklı ülkeye organizasyonumuzu taşıyabilmek adına görüşmelerimiz son aşamaya gelmiş bulunuyor. Tabi burada her şeyden önce en önemlisi markamızı temsil edebileceğini ve ailemizin üyesi olabileceğini düşündüğümüz doğru partnerler ile çalışabilmek. 

ICE BERRY TÜRKİYE
www.iceberry.com.tr      

info@iceberry.com.tr
0530 928 4772        

Haşim İşcan Mah. Atatürk Cad. No:81/B

Muratpaşa/Antalya

dfs

Yukarı