Ana içeriğe atla

ayos

AĞIRLIKLI OLARAK ÇOCUKLARA YÖNELİK ETKİNLİKLER YAPIYORUZ

11.04.2017 - 15:37

Iyaşpark AVM Genel Müdürü Celalettin Çalış, “Ağırlıklı olarak çocuklara yönelik etkinlikler planlıyoruz. Bunun yanı sıra önemli gün ve haftalarda mutlaka günün anlam ve önemine uygun projeler gerçekleştirmeye çalışıyoruz” dedi.

Misafirlerinize yönelik hangi etkinlik ve kampanyaları düzenliyorsunuz? Etkinlik ve kampanyalarda hangi kriterleri baz alıyorsunuz?
Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde ağırlıklı olarak çocuklara yönelik etkinlikler planlıyoruz. Bunun yanı sıra önemli gün ve haftalarda mutlaka günün anlam ve önemine uygun projeler gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bu etkinliklerin dışında açılışımızdan bu yana her yıl büyük bir çekiliş kampanyası düzenliyoruz.  Iyaşpark Alışveriş ve Yaşam Merkezi olarak gerçekleştireceğimiz etkinlik ve kampanya projelerini belirlerken tüketicinin algısını en iyi şekilde analiz etmeye çalışıyoruz. Hedef kitlenin projeye katılımı ve vereceği destek oldukça önemli. Iyaşpark olarak alışveriş merkezimizin yalnızca alışveriş amaçlı değil, bir yaşam merkezi olarak hizmet vermesi nedeniyle bölgede bu tarz projeler için en uygun mekan olduğunu düşünüyoruz. 

AVM’lerdeki etkinlik ve kampanyaların misafir çekimine olan etkilerini değerlendirir misiniz?
AVM olmanın en büyük özelliklerinden birisi de alışveriş yapılan yerler olmaktan çıkıp insanlar için tam bir yaşam merkezi olabilmektir. AVM’ler de bünyelerinde gerçekleştirmiş oldukları hedef kitleler belirleyerek farklı zamanlarda farklı etkinlik ve kampanyalarla misafirlerin ilgisini çekebilirler. İnsanlara kaliteli alışveriş yapmanın yanı sıra ailesi ile birlikte iyi vakit geçirtebilmek büyük önem taşıyor. Bu yönde de en büyük destek etkinlik ve kampanya projeleri tarafından sağlanıyor. 

2017 yılında hangi etkinlik ve kampanyaları düzenlemeyi hedefliyorsunuz? Bu etkinlik ve kampanyalar hangi konseptte olacak?
Bu yıl etkinliklerimize yine önemli günlerde geleneksel olarak düzenlediğimiz etkinliklere devam etmeyi planlıyoruz. 23 Nisan’da geçen yıl başlatmış olduğumuz ve çocukların yoğun ilgisiyle karşılaşan Çiçek Dikme Şenliğimizi bu yıl da düzenliyoruz. Çiçek Dikme Şenliğimizi aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi olarak da değerlendiriyoruz. Çocuklarımız atık pet şişelere kendi elleriyle çiçekler dikiyor ve istedikleri zaman Iyaşpark AVM’ye gelerek çiçeklerinin bakım ve sulamasını yapabiliyorlar. Yine Anneler Günü için de misafirlerimize güzel sürpriz etkinliklerimiz olacak. Hafta sonlarında çocuklara yönelik tiyatro ve atölye çalışmalarımız da devam ediyor. Yaz döneminin gelmesiyle birlikte her yıl düzenlediğimiz büyük çekiliş kampanyamızın ayrıntıları da netleşmiş olacak.

dfg

Yukarı