Ana içeriğe atla

apti

Anatolium Ankara AVM “ICSC 2019 SOLAL” Pazarlama Ödülü Finalisti seçildi

21.08.2019 - 10:28

Yönetim ve kiralamasını Mallexpert’in üstlendiği Maya Grubu’na ait Anatolium Ankara AVM, ICSC 2019 SOLAL Pazarlama ödüllerinde, “Evim Güzel Evim (EGE)” kampanyası ile Tactical Activation (Taktiksel Aktivasyon) kategorisinde başarı sağlayarak finalist oldu. 
Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC) tarafından her yıl düzenlenen ve Avrupa genelinde 161 AVM katılımcısının arasından seçilen finalistlerden biri olan Anatolium Ankara AVM, Pazarlama başarısını uluslararası platformda da onaylatmış oldu. 
Anatolium Ankara AVM, Evim Güzel Evim (EGE) kampanyası ile ev eşyaları ve dekorasyon kategorisi kiracılarını, söz konusu kampanya ile destekleyip, onların ciro ve giriş sayılarını artırmayı başarmış ve bunu ‘’ICSC Solal Marketing Awards 2019’’ yarışmasında finalist olarak da ispatlamıştır.   

SONUÇLAR LONDRA’DA GERÇEKLEŞECEK ÖDÜL TÖRENİNDE AÇIKLANACAK
Sektörün merakla beklediği ICSC Solal Marketing Awards 2019 yarışmasının sonuçları, 25 Eylül Çarşamba günü İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleşecek olan ödül töreninde açıklanarak, başarı sağlayan finalistlere de ödülleri aynı gecede takdim edilecektir.

ghjjh

Yukarı