Ana içeriğe atla

ayos

ATG AVM’de her çocuk ‘Geronimo Kabilesi’ ile birer Kızılderili oldu

11.04.2017 - 17:55

Alışveriş merkezine gelen misafirler ve tren yolcularının yanı sıra okulların da katıldığı ‘Geronimo Kabilesi’ çocuklara keyifli anlar yaşattı.

ATG AVM, 07-08-09 Nisan’da ‘Geronimo Kabilesi’ ile küçük misafirlerine eğlenceli anlar yaşattı. Okulların yoğun ilgisinin olduğu etkinlik bir gün daha ilave edilerek,  Cuma günü başladı. Etkinliğe katılan 3 – 10 yaş arası çocuklar, Kızılderili kostümlerini giydiler, hazırlanan alanda balık tutup, ata bindiler, tam bir Kızılderili hayatı yaşadılar. Günün sonunda ise etkinliğe katılan her çocuk ‘Kızılderili Sertifikası’ ile evine döndü.

‘Geronimo Kabilesi’ bitti ama ATG Alışveriş Merkezi’nde etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz haftasonu birer Kızılderili’ye dönüşen çocuklar, bu haftasonu ise birer çiftçiye dönüşecek.

ATG Alışveriş Merkezi Nisan ayında Çiftlik Evi ve Niloya’ ile her haftasonu küçük misafirlerine keyifli anlar yaşatacak!

14-15-16 Nisan’da ‘Çiftlik Evi’ ile çocuklara özel doğal yaşam köyü oluşturulacak. Çiftçi kostümlerini giyen çocuklar, alandaki gerçek tavuk, tavşan ve güvercinleri besleyecek, dalından meyve/ sebze toplayacak ve çiçek ekimi gerçekleştirebilecek. Tam bir köy hayatını deneyimleyecek olan çocuklara etkinlik sonunda katılım sertifikası verilecek.

ATG Alışveriş Merkezi 23 Nisan’ı ‘’NİLOYA’’ ile kutluyor! 

22-23 Nisan’da ise alışveriş merkezinin küçük misafirlerini Niloya karşılayacak. 12:00 – 18:00 saatleri arasında ATG Atrium ’da gerçekleştirilecek etkinlikte çocuklar Niloya ile beraber şarkı söyleyip, dans edecek ve isterlerse Niloya ile hatıra fotoğrafı çektirebilecekler.

ATG Alışveriş Merkezi olarak gerçekleştireceğimiz bu birbirinden farklı etkinliklere tüm küçük misafirlerimizi bekliyoruz.

 

dfg

Yukarı