Ana içeriğe atla

ayos

CapacIty AVM’de küçük mucitler buluşuyor

11.10.2017 - 17:51

Capacity AVM, yaz boyunca düzenlediği renkli ve eğlenceli aktivitelerine hız kesmeden devam ediyor. Bakırköy’ün kalbinde yer alan Capacity, “Bilim Günleri Etkinlikleri” ile küçük mucitleri alışveriş merkezinde ağırlamaya hazırlanıyor.

22 Ekim tarihine kadar sürecek olan etkinlikler, 12.00-20.00 saatleri arası 6 set olarak gerçekleşecek olup,  etkinliklerde çocuklar bilimi eğlenceli deneylerle öğrenecekler. Ebeveynleri keyifle alışveriş yaparken, çocuklar eğlenerek öğrenmenin tadını çıkaracaklar.
Ferah ve şık mimarisi içindeki kusursuz marka karması, kafeleri, restoranları ve sineması ile alışverişin ve eğlencenin merkezi olan Capacity, sergileri, özel gün aktiviteleri, kazandıran kampanyalarıyla Bakırköy’de buluşma noktası olmaya devam edecek.
“Bilim Günleri Etkinlik” programında gerçekleşecek deneyler ise şu şekilde; Bernoulli Üfleyicisi, Elektromanyetik Vinç, Doğal Kaynaklar, Merkezkaç Kuvveti, Dipsiz Kuyu, Sesin Gücü-Ses Titreşimleri, Van De Graff Jeneratörü, Yakup Merdiveni, Fiber Optik İletim ve Elektromanyetik Hızlandırıcı. 

dfg

Yukarı