Ana içeriğe atla

ayos

Capacity AVM’den 10. yıla özel dev kampanya

18.01.2018 - 16:35

TAM 10 YILDIR ALIŞVERİŞİN VE EĞLENCENİN MERKEZİ
Ferah ve şık mimarisi içindeki kusursuz marka karması, kafeleri, restoranları ve sineması ile alışverişin ve eğlencenin merkezi olan Capacity; sergileri, özel günler için planlanan aktiviteleri, kazandıran kampanyaları ile yaşamın da merkezi olarak ziyaretçilerini tam 10 yıldır ağırlamanın gururunu yaşıyor.

 HER 100 TL’LİK ALIŞVERİŞE BİR ÇEKİLİŞ HAKKI
1 Aralık tarihinde başlayarak 29 Mayıs’a kadar sürecek olan  “10.Yıl’a Özel 10 Mini Cooper” kampanyasında her 100 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı ile verilecek, şanslı 10 ziyaretçi Mini Cooper’lardan birini kazanma şansını yakalayacak.

CAPACITY’DEN 10. YIL FESTİVALİ
7’den 77’ye herkesin buluşma noktası olan Capacity’nin aralık ayında özel olarak hazırladığı 10. Yıl Festivali; müzik, sanat, eğlence dolu büyük şölenle kutlandı. Trio, jazz, ritim bando, gitar, arp ve keman dinletileri eşliğinde, ziyaretçilerine Capacity’de olmanın ayrıcalığını hissettiren AVM’de karikatürist sanatçılar da ortama renk kattı. Çocuklar içinse tahta bacak, jonglör, yüz boyama etkinlikleri ve patenci kızlar festivale eğlence kattı. 10.yıl Festivali’ne özel “Yılbaşı Ağacı Etkinliği” alışveriş yapan ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı.

dfg

Yukarı