Ana içeriğe atla

apti

"ERA KOLEJLERİ ÇAMLICA KAMPÜSÜ ÖĞRENCİLERİ" ÖZEL PROGRAMLA ŞEHİTLERİMİZİ ANDILAR

22.03.2019 - 14:52

ERA Kolejleri Çamlıca Kampüsü öğrencileri bizzat hazırladıkları özel bir programla 19 Mart 2019 Salı akşamı Ataşehir NOVADA AVM’de önemli ve anlamlı bir anma töreni gerçekleştirdiler.

Anma Programında; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı söylenmesini takiben okul yöneticileri Çanakkale Zaferinin ve destanının anlamını vurgulayan konuşmalar yaptılar.

Öğrenci Korosunun Gösterisi

Bu özel gösteride; Çanakkale Oratoryosu seslendirildi. Kınalı Ali dramı ve  Bomba Sırtı Olayı Gösterileri canlandırılırken şiir dinletisiyle program tamamlandı.

Novada AVM’de  ERA Kolejleri öğrencilerince gerçekleştirilen bu özel coşkulu anma gecesine tüm veliler, öğretmenler, özel konuklar katıldı.

ERA Kolejleri öğrencileri çalışmalarını şöyle dile getiriyorlar: “ Çanakkale Zaferini  coşkulu şekilde yaşamak ve şehitlerimizi anma amacımızı dile getirebilmek için Koro şefimiz, eğitimcimiz Abidin Kaya yönetiminde derslerimizi aksatmadan aylarca bu gösteri için çalıştık.” Bu coşku dolu programda “ Kınalı Ali’nin Hikayesi” ve “ Annesinin Mektubu” gösterisi de konuklara çok duygusal anlar yaşattı.

ERA Kolejleri YK Başkanı Ahmet Sait Yurtseven’in açılış konuşmasıyla başlayan muhteşem gece alkışlarla taçlandırıldı.

ghjjh

Yukarı