Ana içeriğe atla

ayos

ESKİ RAMAZAN RUHU RINGS AVM’DE YAŞANACAK

10.05.2017 - 16:00

Rings AVM Genel Müdürü Birol Mutlu, “Eski Ramazan ruhunun yaşanacağı Rings AVM’de, her Cumartesi günü Fasıl ve her Pazar günü Ney dinletisi etkinlikleri ziyaretçilerimize eski Ramazan tadını verecek” diye konuştu.

Ramazan ayının yaklaşmasıyla beraber AVM’lerde Ramazan hazırlıkları da başladı. Ramazan’da misafirlerinize hangi etkinliklerle ulaşmayı hedefliyorsunuz?
Rings Alışveriş Merkezi, ziyaretçileri için hazırladığı birbirinden güzel Ramazan etkinlikleriyle, 27 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasında “On Bir Ayın Sultanı” Ramazan’ı karşılamaya hazırlanıyor. Eski Ramazan ruhunun yaşanacağı Rings AVM’de, her Cumartesi günü Fasıl ve her Pazar günü Ney dinletisi etkinlikleri ziyaretçilerimize eski Ramazan tadını verecek. Ayrıca Ramazan ayı içerisinde Nihat Hatipoğlu ile Rings AVM’de keyifli bir “Ramazan Sohbeti” gerçekleştireceğiz. 

Misafirlerinizi Ramazan ayında hangi indirim ve kampanyalar bekliyor?
Ramazan ayı boyunca 27 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasında aynı gün içerisinde toplamda 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Rings Club üyelerine de, her gün seçilecek 5 kişi arasından Migros’tan 50 TL değerinde hediye çeki vermeyi planlıyoruz. Aynı zamanda sosyal medya Facebook sayfamızda da Ramazan boyunca çeşitli kampanya kurguları oluşturarak markalarımızdan hediye çekleri vereceğiz.

Anneler Günü’nde ne gibi etkinlik ve kampanyalarınız olacak?
JLL Türkiye tarafından yönetimi ve kiralaması yürütülen Rings Alışveriş Merkezi, Anneler Günü’ne özel Rings Club üyelerine kazandırmaya devam ediyor. 13-14 Mayıs tarihlerinde, aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Rings Club üyeleri Anneler Günü’ne özel hediye kabininden sürpriz hediyelerden birini kazanma şansı yakalıyor.
Alışverişleri karşılığında alacakları fiş ya da faturalarla Anneler Günü kampanyasına katılmaya hak kazanacak Rings Club üyeleri, birbirinden farklı sürpriz hediyelerden birine sahip olacak. Rings Club Kartı olmayan ziyaretçiler ise AVM danışma bankosunda bulunan üyelik başvuru formunu doldurarak kampanyadan yararlanabilecek.

Etkinlik ve kampanyalarınızda hangi kriterleri dikkate alıyorsunuz?
Planlamalarımızı yaparken özel konseptlerde etkinlikler planlamaya ve ziyaretçilerimizi farklı konseptlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Bunun yanı sıra ziyaretçi profilini de göz önünde bulunduruyoruz. Etkinlik planlamasında önem verdiğimiz bir diğer husus ise etkinliklerimizin bünyemizde bulunan markalarla uyum ve birlik içinde yürütülmesi. Düzenlediğimiz etkinliklere kiracılarımızı da entegre ederek, onlarla işbirliği yapıyoruz. Düzenlenen etkinlikler ve hediye kampanyalarının Rings AVM ziyaretçileri tarafından tercih edilebilir olmasından dolayı ziyaretçi sayısı ve ciro artışında önemli rol oynuyor.

dfg

Yukarı