Ana içeriğe atla

ayos

Güneydoğu’nun En Büyük Alışveriş Merkezi Sanko Park

09.11.2017 - 10:33

Anadolu’da alışveriş merkezleri hızla büyüyüp yaygınlaşırken, Güneydoğu’nun en büyük AVM’si olma özelliği taşıyan Sanko Park açılışının 8. yılında bayrağı devretmeden büyümeye devam ediyor. 

2009 yılında Gaziantep’te faaliyete başlayan Sanko Park, toplam 127 bin metrekare inşaat alanı, 56 bin metrekare kiralanabilir alanı ve bünyesinde her ihtiyaca yanıt veren 180 mağazası ile hizmet veriyor.
Yılda ortalama 10 milyon kişiye ev sahipliği yapan Sanko Park, Beymen, Beymen Club, W Collection, Avva, Damat, Altınyıldız, Hatemoğlu, Kığılı, Network, İpekyol, Karaca&Toss, Oxxo, Herry, Perspective, Defacto, LCW, Konton, Mango, Marks&Spencer, Mudo, Boyner, H&M, Media Markt, Adidas, Nike, İnterspor, B&G Store, Panço, Sobe, Mothercare, İdil Baby, Armağan Oyuncak, Toyzz Shop, İnci, Desa, Hotiç, Derimod, Kemal Tanca, Deichmann, Paşabahçe, Bernardo, Madam Coco, Engilish Home, KRC, Mac Cosmetics, Watsons, Gratis, Sephora, 3M Migros, Atasay, Atasun, Big Chefs, Mcdonalds, Burger King, Usta Döner, Starbucks, KFC, Mado, Kahve Dünyası, Bay Döner, Dominos gibi markalarla şehrin en iyi alışveriş markası karmasını oluşturan alışveriş merkezi olma özelliği ile ön plana çıkıyor.

KONFORLU SİNEMA ORTAMI
Sanko Holding bünyesinde yer alan alışveriş merkezinde,  2 bin 995 metrekare alanı ve 10 adet sinema salonu ile hizmet veren Avşar Sinemaları’nda vizyondaki filmleri konforlu bir ortamda izleme imkanı sunuluyor.  Ayrıca Play Park tarafından işletilen 4 bin 271 metrekare alana sahip bowling ve eğlence merkezi ile de gençler eğlenceli vakit geçirme fırsatı yakalıyor.
Bin 600 metrekare alanda hizmet veren Mars Atlethic Club ile spordan vazgeçemeyenler için donanımlı bir spor salonuna sahip olan Sanko Park, sağlıklı yaşamdan vazgeçmeyenlerin uğrak noktası oluyor.

BÖLGENİN İLK SANAT GALERİSİ
Sanko Park içerisinde yer alan ‘’Sanko Sanat Galerisi’’ Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ilk özel sanat galerisi olma özelliği taşıyor. Şimdiye kadar 657 sanatçı tarafından hazırlanan 247 sergiye ev sahipliği yapan Sanko Sanat Galerisi,  sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.
Bin 200 araç kapasiteli kapalı otoparkının yanında 50 araç kapasiteli Vale Park ile ziyaretçilerini ağırlayan Sanko Park, müşterilerine ayrıcalıklı hizmet sağlıyor.
Bin 500 çalışanı ve 35 kişilik yönetim kadrosuyla, her alanda en iyi hizmeti sağlamayı hedefleyen Sanko Park Alışveriş Merkezi, Jones Lang LaSalle Türkiye (JLL) tarafından yönetilmektedir.
Kurulduğu günden bugüne pek çok ödüle layık görülen Sanko Park, 2010-2011 yıllarında AMPD (Alışveriş Merkezi ‘’Perakendeciler Derneği) tarafından ‘’Yılın İnsan Kaynakları Uygulaması’’ kategorisinde Mansiyon ile ödüllendirilmeye hak kazanmıştır.
Hızla büyüyen perakende sektöründe Sanko Park, sürekli yenilenen ve değişen yüzüyle alışverişte fark yaratıyor. Ziyaretçilerine eğlenceli ve alternatifli alışveriş imkanı sunuyor.

dfg

Yukarı