Ana içeriğe atla

ayos

GÜVENİLİR YAŞAM MERKEZİYİZ

11.04.2017 - 15:34

Forum Çamlık Müdürü Didem Kırşallıoba, “Kurulduğumuz günden bugüne şehrin ve bölgenin perakende pazarına yeni bir boyut getirdik. Sunduğumuz yüksek hizmet kalitesi sayesinde ziyaretçilerimiz kendilerini evlerindeymiş gibi hissediyor. Bu sıcaklığı onlara yaşatarak 2008 yılından itibaren güvenilir bir yaşam merkezi haline geldik” dedi.

Forum Çamlık Müdürü Didem Kırşallıoba, 9 yıldır Denizli halkına ve çevre il ve ilçelerde yaşayan misafirlerine ev sahipliği yaptıklarını söyleyerek, “Kuvvetli mağaza karmamız, erişilebilirliğimiz ve hizmetler bütünlüğümüz ile ziyaretçi beklentilerini karşılayan Forum Çamlık, bölgede ‘love mark’ sıfatına erişmiştir. Bölge halkı Forum Çamlık’ta kültür, sanat, eğitim ve eğlence ile buluşuyor” dedi. 
Düzenledikleri kampanyalarda Denizlililer’i odak noktalarına aldıklarına değinen Kırşallıoba, “Gerek sağladığımız indirimler olsun gerekse alışveriş yaptıkça kazanılan hediyeler olsun, Denizli halkı buraya geldiğinde sürekli kazanacağını biliyor. Bu sayede alışveriş merkezimizi ziyaret edenlere bir aidiyet duygusu yaşatıyoruz. Kampanyalar ve etkinliklere ek olarak değişen tüketim alışkanlıklarını yakından takip ederek oluşturduğumuz marka karmamız ve önde gelen STK’lar ile işbirlikleri sonucunda hayata geçirdiğimiz değer yaratan projelerimiz ve Denizli halkını önceliklendiren hizmet anlayışımız ile iyi bir alışveriş deneyimine ek olarak, ziyaretçilerimize bireysel fayda sağlayacakları olanaklar sunuyoruz” diye konuştu. 

“ZİYARETÇİLERİMİZ KENDİLERİNİ EVLERİNDEYMİŞ GİBİ HİSSEDİYOR”
Forum Çamlık olarak kuruldukları günden bugüne şehrin ve bölgenin perakende pazarına yeni bir boyut getirdiklerine işaret eden Kırşallıoba, “Bünyemizde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası markalar, farklı tatlar sunan kafe ve restoranlar, her ihtiyacı karşılayan bir hipermarket,  yedi salonlu sinema ve çocuklar için eğlence alanları ile Denizli ve bölge halkının vazgeçemeyeceği bir adres konumundayız. Sunduğumuz yüksek hizmet kalitesi sayesinde ziyaretçilerimiz kendilerini evlerindeymiş gibi hissediyor. Bu sıcaklığı onlara yaşatarak 2008 yılından itibaren güvenilir bir yaşam merkezi haline geldik. Seçkin marka karmamızla, yakın coğrafyada yer alan büyük şehirlerdeki markaları Denizli halkının beğenisine sunuyoruz” şeklinde konuştu. 
Forum Çamlık’ın bulunduğu bölgenin kendine özgü zengin kültürünü mimarisine yansıtan bir alışveriş merkezi olduğunu kaydeden Kırşallıoba, “Küçük havuzları, meydanları, sanat eserleri, zengin peyzaj alanları ve Denizli travertenlerinin kullanıldığı cepheleri ile öne çıkıyor. Forum Çamlık, aynı zamanda mimariyle sanatı harmanlayarak, alışveriş merkezinde bulunan sanat eserlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. Forum Çamlık’ta gezerken karşılaşacağınız meydan ve sokakların her biri şehirde bir yeri çağrıştırıyor. Denizli’nin kalbi sayılan Demokrasi Meydanı önündeki aynı adlı meydan, şehrin alışveriş merkeziyle iç içe geçtiği önemli noktalardan biri. Forum Çamlık’ın ikinci meydanı ise adını travertenleriyle hayranlık uyandıran Pamukkale’den alıyor. Alışveriş merkezinden Demokrasi ve Pamukkale Meydanları’na bağlanan sokaklar da kendilerine özgü isimleriyle öne çıkıyor” dedi.
Kırşallıoba, şöyle devam etti: “Avrupa ve Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım, yönetim ve geliştirme şirketi Multi Corporation bünyesinde faaliyet gösteren Forum Çamlık AVM olarak, gerek yönetimimiz gerekse yatırımcımızın planları ve hedefleri doğrultusunda marka karmamızı oluşturuyoruz. Bu marka karmasında yer alan kurum ve markaların AVM’mizin bulunduğu şehrin ve bölgenin ihtiyaçlarına ve taleplerine cevap vermesi birinci önceliğimiz.”
 

dfg

Yukarı