Ana içeriğe atla

bridgestone

KONYA’NIN İLK VE TEK OUTLET’İNDE KEYİFLİ VE FERAH BİR ALIŞVERİŞ İMKANI

21.08.2019 - 10:26

NOVALAND OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİ, KONYA’NIN İLK VE TEK OUTLET’İ. NOVALAND OUTLET ALIŞVERİŞ MERKEZİ GENEL MÜDÜRÜ SİNAN AKDEMİR, MARKA KARMALARI İLE HEDEF KİTLELERİ OLAN AİLELERE ULAŞMAK İSTEDİKLERİ TÜM MARKALARI SUNDUKLARINI SÖYLÜYOR.

Novaland Outlet Konya hakkında bilgi verebilir misiniz? 
Novaland AVM Konya’nın en güzel alışveriş merkezlerinden biri. 33 bin metrekare kiralanabilir alanı ile Konya’nın Selçuklu bölgesinde ana yolların kavşağında kurulmuş, son derece aydınlık, 3 katlı olması nedeniyle rahatça gezilebilen, geniş terasları, keyifli yeme-içme alanları olan ve 120 ulusal markanın yer aldığı bir AVM. Vakko, LCW, Defacto, US Polo, Flo, Ayakkabı Dünyası, Sarar, Kiğılı, IGS, Penti, Madam Coco, Lescon, Starbucks, Burger King, Mc Donalds, By Döner markalarımızdan bazıları…

Konya’nın ilk outlet’i olmanızın avantajları var mı? Müşterilerin sadakati nasıl?
Konya’nın ilk ve tek outlet’iyiz. Dört yılı aşkın sürede oluşan müşteri yapımız gelişerek devam ediyor. Özellikle Novaland’a gelen tüm ziyaretçilerimiz alışveriş amaçlı geliyorlar. Yaptığımız araştırmalarda müşteri sadakatini üst seviyelerde görüyoruz. Özellikle çocuklara sunulan eğlence alanları ve etkinlikler müşteri sadakatini olumlu yönde etkiliyor.

Lokasyon özelliklerinizden bahseder misiniz?
Novaland’ın bulunduğu yer Konya’nın merkez ilçeleri içerisinde yüzde 49,7 paya sahip Selçuklu ilçesindedir. Yeni gelişen alanları da içerisinde barındıran ilçenin yüzde 51’ini kadın nüfus oluşturuyor. Bölge aynı zamanda askeri lojmanların ve öğrenci yurtlarının bulunduğu bölgedir. Novaland AVM’nin karşısında faaliyete geçecek olan 5 bin kişilik öğrenci yurdu ekim ayında öğrencilerini tamamlamış olacak. Ayrıca Novaland, Ankara ve İstanbul yollarının kesiştiği kavşaktadır. 

Marka karmanız nasıl? Müşteriler istedikleri markalara ulaşabiliyorlar mı?
115’i ulusal olmak üzere 127 markanın yer aldığı Novaland, marka karması ile özellikle hedef kitlemiz olan aileleri hem alışveriş hem yeme-içme hem de eğlence olarak bulmak istedikleri markalara ulaştırıyor. Ferah oturma ve gezme alanları, geniş ve aydınlık koridorları, kolay ulaşılabilir teras alanları, 3 katlı ve yatay mimaride olması ayrıca tercih nedenleridir.

Bölgeye sosyal ve kültürel anlamda neler katıyorsunuz? 
Her alışveriş merkezi bulunduğu bölgeye sosyal ve kültürel anlamda olumlu katkılar sağlıyor. Novaland öncelikli olarak ailelerin gönül rahatlığı ile güvenli olarak gezebileceği bir alışveriş merkezidir. Açık ve kapalı otopark alanları ile istedikleri markalara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşıyorlar. Hedef aile olunca etkinliklerimiz ve kampanyalarımız da aileye yönelik oluyor. Alışveriş merkezimizde yer alan bin 150 metrekarelik fuar alanında yılda 8-9 kez farklı fuarlar düzenleniyor. Bunların içinde “Yöresel Ürünler Fuarı” Novaland ile özdeşleşmiş olup fuar süresince yoğun bir ilgiyle karşılaşılıyor.

dfs

Yukarı