Ana içeriğe atla

bridgestone

LITTLE CAESARS 2020’DE 20 YENİ ŞUBE AÇACAK

09.10.2019 - 16:54

DÜNYANIN EN HIZLI BÜYÜYEN FRANCHISE ZİNCİRLERİNDEN BİRİ OLAN LITTLE CAESARS, 2019 BÜYÜME HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA BAYİ AĞINI GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR. ŞU ANDA 81 ŞUBE İLE HİZMET VEREN MARKA 2020 YILI İÇİN HEDEF BÜYÜTÜYOR.

Türkiye pizza sektöründe ilklerin markası olan Little Caesars, büyüme hedefleri kapsamında şube sayısını artırmaya devam ediyor. 
Hali hazırda 63’ü İstanbul olmak üzere; Ankara, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Hatay, Kocaeli, Mersin, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Zonguldak’ta toplam 81 şube ile hizmet veren marka, 2020 yılında 20 yeni şube daha açacak. 
“Little Caesars Türkiye olarak dikkat ettiğimiz noktaların başında istikrar geliyor. Büyümemizi hep bir denge içinde gerçekleştiriyoruz” diyen Little Caesars Türkiye Genel Müdürü Banu Arıduru, 2019’da için koydukları büyüme hedeflerini yakaladıklarını belirtiyor. 
Şubelerinin yüzde 80’i franchiseeler tarafından işletilen Little Caesars’ın, önümüzdeki günlerde de yeni şubeler açmaya devam edeceğini anlatan Arıduru, “Genç – yaşlı, her yaş ve kesimden insanı acıktığı anda sağlıklı, lezzetli ve ev yapımı kadar doğal bir pizza ile uygun fiyata buluşturmayı hedefliyoruz. Büyüme hamlelerimiz ile daha çok noktada varlık göstereceğiz. Marmara Bölgesi ağırlıklı olmak üzere mevcut illerimizde ve o illere yakın lokasyonlara büyümeye devam edeceğiz” dedi. 
Little Caesars’ın yatırımcılar için karlı bir seçenek olduğunu anlatan Arıduru, “Şubelerimizin net karlılığı yüzde 10 ila yüzde 15 arasında değişiyor. 2019 yılı sonunda yaklaşık 150 milyon TL olarak gerçekleşmesi planlanan toplam ciromuzun, 110 milyon TL’si franchisee şubeler tarafından yapılıyor olacak. Little      Caesars Türkiye’nin her şey dahil yatırım maliyeti 550 bin TL + KDV. Marka royalty payı yüzde 6, reklam katkı bedeli ise (pazarlama payı) yüzde 6 olarak belirlenmiş durumda” dedi. 

dfs

Yukarı