Ana içeriğe atla

ayos

Little Caesars Pizza Türkiye’de franchise ağını büyütüyor

20.07.2017 - 11:14

Dünyanın en hızlı büyüyen franchise zincirlerinden Little Caesars Pizza, 2019 yılında Türkiye’de 300 franchise’ye erişmeyi hedefliyor. Halihazırda Türkiye’de 90 şubesi bulunan Little Caesars Pizza, yatırımcılara sunduğu avantajlı özel franchise sistemiyle daha fazla ilde, daha fazla pizza severle buluşmayı planlıyor.

Nefis kenarın mucidi Little Caesars Pizza, Türkiye’de yeni şube yatırımlarını artırarak ülke genelinde daha çok pizza severle buluşmayı hedefliyor. Dünya genelinde 23 ülkede 6 binden fazla şubesinde edindiği uluslararası deneyimi ile 1996 yılından beri Çelebi Holding yönetiminde Türk tüketicisiyle paylaşan Little Caesars Pizza, yeni yatırımcıları teşvik etmek adına isim hakkı ücretini 40 bin dolardan 50 bin TL’ye düşürerek, Türkiye’nin her yerindeki yatırımcı adaylarına avantajlı bir iş birliği imkanı sunuyor.

LITTLE CAESARS PİZZA’DAN FRANCHISE’LERE PROFESYONEL DESTEK
Little Caesars Pizza franchise olmak isteyen girişimciler başvuru yaptıkları ilk andan itibaren lokasyon seçimi, eğitim, kiralama, dekorasyon, lojistik, insan kaynakları, satış-pazarlama, operasyon, bilgi-işlem, stok yönetimi, karlılık vb. konularda “tecrübeli” ve “bilgili” bir profesyonel kadronun desteğini almaya başlıyor. Franchising ile ilgili yatırımcılarının her aşamada yanında olan Little Caesars Pizza, sadece eğitimlerle sınırlı kalmayarak yatırımcılarına her konuda destek vermeye devam ediyor. 
Üstelik Little Caesars Pizza, franchise adaylarında sektör tecrübesi de aramıyor. 4-6 haftalık eğitimlerin ardından franchise adayları gerekli tüm teorik ve uygulamalı eğitimi almış oluyor. Enfes pizzalarının lezzeti ve servis kalitesiyle 2007 ve 2015 yıllarında Amerika’da “ödenen paranın karşılığını en iyi veren zincir” seçilen Little Caesars Pizza, franchise yatırımının karşılığını da en fazla 3 yılda yatırımcısına kazandırıyor.
Franchise’lerinden sektörün ihtiyaçlarını anlayıp motivasyonu yüksek bir ekiple, her gün güler yüzle işe başlamasını bekleyen Little Caesars Pizza, kariyerine kendi işinin sahibi olarak devam etmek isteyen ve güvenli bir yatırım fırsatı arayan girişimcileri Little Caesars ailesinin bir parçası olmaya davet ediyor.

HER ŞUBEDE GÜNLÜK, TAZE PİZZA HAMURU
Her şubesinde taze ve günlük pizza hamuru hazırlayarak fark yaratan Little Caesars Pizza, pizzalarında sezon mahsulü domateslerle birlikte gerçek mozzarella peyniri kullanıyor. Nefis kenarın mucidi olan Little Caesars Pizza, trans yağ ve kızartma kullanmamasıyla da rakiplerinden ayrılıyor. Türkiye’de birçok yeniliğe ve ilklere imza atan Little Caesars Pizza, tüm dünyada büyük bir trend haline gelen hiç beklemeden bir dakikada fırından çıkan sıcacık pizzaların teslim alınabileceği Hot-N-Ready sistemini Türkiye’de pizza severlerle buluşturuyor. Ayrıca, özenle hazırlayıp zengin içeriklerle tamamladığı gurme soslarıyla da pizza keyfini şölene dönüştürüyor. Little Caesars Pizza düzenlediği kampanyalarla pizza severleri en uygun fiyata, enfes pizzalarla buluşturuyor. 

dfg

Yukarı