Ana içeriğe atla

bridgestone

Musullu’ya Kalite Zirvesi Ödülü

16.09.2019 - 14:54

Yerli ve milli misyonu ile yola çıkan, elektronik cihazlardan küçük ev aletlerine kadar birçok ürünle markalaşma çalışmalarına hız veren Musullu “2019 Tüketici Ödülü”ne layık görüldü.

Bu yıl 32. kez Tüketici Kalite Zirvesi tarafından düzenlenen ve Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilen ödül töreninde Anadolu’nun yükselen markalarından biri olan Musullu küçük ev aletleri kategorisinde ödüle layık görüldü.

TEKNOLOJİ HARİKASI ET MAKİNESİ
Hem yerli  hem de milli  bir marka olan Musullu 2018 yılında en çok rağbet gören et makinesi ile ödül aldı. Musullu markasının en çok tercih edilen ürünü olan et makinesi adeta bir teknoloji harikası.
Musullu Yönetim Kurulu Başkanı Adil Bulur: ‘’Bu ödülü kazanmamıza vesile olan tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Sınıfında güçlü ve ekonomik bir et makinesi üretimi ile temellerini attığımız Musullu markası serüvenimizin kısa sürede başarıya ulaşması ve ödül kazanması bizleri yeni kategorilerde de markalaşmaya teşvik etti.” Bulur sözlerine şöyle devam etti:

YENİ ÜRÜNLER YOLDA  
"Şu anda öğütücülerle başladık. Et kıyma makinası, baharat makinası, bunun haricinde mutfak terazileri üretiyoruz. İlerleyen süreçte ürün portföyümüzü artırmayı düşünüyoruz. Yakında yeni ürünlerimizle yine tüketicimizin hem ekonomik hem de verimli anlamda yanında olacağız. Ar-Ge çalışmalarımız hızla devam ediyor."

BAYİİ VE SERVİS AĞI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
Bayilerinin ağırlıklı olarak Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde olduğunu söyleyen Bulur, "Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman, Şanlıurfa gibi illerde bayilerimiz var. Bayileşme çalışmalarımız hızla devam ediyor. Önümüzdeki günlerde yeni bayilerimizle diğer il ve bölgelerde hizmet ağımızı genişleteceğiz." diye konuştu.

SEKTÖRÜN EN İYİLERİ ARASINA GİRMEYİ HEDEFLİYORUZ
Şu anda birinci hedeflerinin Türkiye olduğunu belirten Bulur, "İlerleyen 5 yılda da ilk etapta Ortadoğu pazarına açılmayı hedefliyoruz. Her markanın emekleme dönemi vardır. Gelişir büyür önce ulusal olur ondan sonra uluslararası olur. Kendi alanımızda da sektörün en iyileri arasına girmeyi hedefliyoruz. Hedefimiz uluslararası arenaya yönelik olduğu için her şeyi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz. TSE, CE gibi Kalite belgelendirme kuruluşlarıyla çalışıyoruz. Hedefimiz CE standartlarına haiz ürünler üretmek." şeklinde konuştu.
Hatay’da faaliyet gösteren Musullu markası, son zamanlar da yaptığı başarılı  ulusal reklam çalışmalarıyla da daha geniş kesimlere ulaşmayı hedefliyor.

dfs

Yukarı