Ana içeriğe atla

ayos

Neva AVM Sultangazi’de açılıyor

29.12.2016 - 10:43

Markam AVM Yatırım Şirketleri’nin yatırımıyla hayata geçirilen Neva AVM, bugün kapılarını açıyor. İdeas Danışmanlık’ın yürüttüğü projenin, Sultangazi’de buluşma noktası olması hedefleniyor.

nevaSultangazi’de konumlanan Neva AVM, bugün açılıyor. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay önderliğinde, yönetici kadroları ve Markam AVM Yatırım Şirketleri iş birliğince hayata geçirilen Neva AVM ve Eğlence Merkezi, Sultangazi’de buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Sultangazi, 8 yıllık bir ilçe olmasına rağmen büyüme ve gelişime en açık ilçelerden biri olarak gösteriliyor. Sultangazi ‘yaşam merkezi’ konseptli ilk AVM’si, ilçenin en gözde mekanlarından Atatürk Bulvarı Üzerinde bulunan Sultangazi Belediyesi’nin altında konumlanıyor. Danışmanlığı İdeas Danışmanlık-Sibel Kardeşler tarafından sürdürülen proje, 22 bin metre kare alan üzerine kurulu, 50 mağazası, sinema, yemek ve eğlence alanlarının da yer alacağı Neva AVM ve Eğlence Merkezi’nde ayrıca 750 araç kapalı, 250 araç açık otoparkıyla Sultangazililer hizmet verecek.

GÜNLÜK 30 BİN ZİYARETÇİ HEDEFİ
Danışmanlığı İdeas Danışmanlık-Sibel Kardeşler tarafından sürdürülen Neva AVM, kent meydanı, Sultangazi Belediye Binası, Nikah Dairesi, 870 Yataklı Üniversite Şehir Hastanesi, Çapa Diş Hekimliği Fakültesi, Sosyal Bilimler ve Sağlık Meslek Yüksek Okulu, Kaymakamlık, Emniyet Müdürlüğü, Cebeci Spor Kompleksi’nin yanı başında yer alıyor. Günde yaklaşık 30 bin ziyaretçisini ağırlamaya hazırlanan Neva AVM, 750 araçlık kapalı, 250 araçlık açık otoparkı ve ücretsiz vale hizmetiyle bugün 12:30’da kapılarını açıyor.

Neva AVM ve Eğlence Merkezi’nin güçlü lokasyonuna dikkat çeken Sibel Kardeşler, “Neva, Sultangazi’nin ilk ve tek yaşam merkezi olacak. Marketten mağazalara, kafe ve restoranlardan çocuk eğlence merkezlerinden sinemasına dek etkinlikleriyle farklı ve keyifli bir alışveriş ve yaşam imkanı sunacak” dedi. Kardeşler, sözlerini şöyle sürdürdü: “Alışveriş merkezinin sadece Sultangazi’ye değil, çevre ilçelere de sosyal hayatın yanı sıra iş yaşamına hareket getirecek, esnaf, sanatkar, iş adamlarına yeni ufuk açacak. Sultangazi’nin ilk ve tek AVM’sine imza atmamız ilçede doğrudan yapacağı katkıların yanı sıra ilçenin ekonomik olarak da gelişmesi adına çok önemli bir adımdır.”

NEVA AVM VE EĞLENCE MERKEZİ’NDE BULUNAN MARKALAR
Neva AVM çatısı altında Tekzen, Defacto, FLO, Mavi, File, Çıtır Usta, Pilavcı, Kahve Durağı, Burger King, Simit Sarayı, Chickers, Theorie, D’S Damat, Herry, Bag House, Madame Moss, Acar, Patixca, NeoStore, Zegem, Playland gibi pek çok marka bulunuyor. Ayrıca Avşar Sinema da Neva AVM ve Eğlence Merkezi’nde hizmet veriyor.

AÇILIŞA ÖZEL ETKİNLİKLER
Neva AVM, açılışa özel pek çok etkinlik düzenleyecek. Açılışını Fettah Can’ın konseriyle gerçekleştirilecek AVM’nin etkinlik programı ise şu şekilde:

29 Aralık Perşembe Saat 15.00-16.00 Fettah Can Mini Konser ve İmza Günü

30 Aralık Cuma Süheyl Uygur ile Şahane Pazar, Eğlenceli Yarışmalar

31 Aralık Cumartesi Saat 15.00-16.00 Safiye Soyman  ve Faik Öztürk Mini Konser, İmza Günü

1 Ocak Pazar İllüzyon Gösterisi

7 Ocak Cumartesi Saat 15.00-16.00 Buray Mini Konser, İmza Günü

8 Ocak Pazar Süheyl Uygur ile Şahane Pazar, Eğlenceli Yarışmalar

14 Ocak Cumartesi Saat 15.00-16.00 Bora Duran Mini Konser, İmza Günü

15 Ocak Pazar Süheyl Uygur ile Şahane Pazar, Eğlenceli Yarışmalar

21 Ocak Cumartesi Bremen Mızıkacıları

22 Ocak Pazar Süheyl Uygur ile Şahane Pazar, Eğlenceli Yarışmalar

28 Ocak Cumartesi Maskot Gösterisi

29 Ocak Pazar İllüzyon Gösterisi

dfg

Yukarı