Ana içeriğe atla

ayos

Şeb-i Arus Ruhu Ankara’da Canlanıyor!

16.06.2017 - 14:08

Bünyesinde Yüksek Hızlı Tren Garı, The Ankara Hotel ve Ofisleri yer alan ATG Alışveriş Merkezi’nin, Haziran ayı boyunca ziyaretçilerinin alışverişlerini fırsata çeviren Ramazan Kampanyası’na katılım, her geçen gün artıyor.

Kampanyalarıyla ziyaretçilerini ödüllendirmeye devam ederken, Ramazan’a özel manevi arınmayı temsil eden sema programları ile ATG Alışveriş Merkezi, misafirlerine Şeb-i Arus’un ruhunu yaşatıyor.

Yerli ve yabancı ziyaretçilerine her gün kapılarını açan ATG Alışveriş Merkezi Ramazan’a özel düzenlediği bu anlamlı etkinliği ile Türk Kültürünün mihenk taşlarından birini misafirleriyle buluşturuyor, bu büyüleyici etkinlikle Şeb-i Arus ruhu adeta Ankara’da canlanıyor.

Büyük kadro semazen ekibinin etkileyici gösterisinin ilki 9 Haziran tarihinde gerçekleştirilirken 16 Haziran ve 21 Haziran saat 18:00-19:00 saatlerinde yeni performansları ATG Atrium’da yer alacak.

ATG ALIŞVERİŞ MERKEZİ THE ANKARA OTEL ÖZEL İFTAR DAVETİ 

Türkiye’nin ilk konsept ulaşım üssü olarak hizmet veren Ankara’nın gözde çekim merkezlerinden ATG Alışveriş Merkezi ve The Ankara Hotel’in basın mensuplarına ve turizm acentelerine özel olarak düzenlediği iftar yemeğinde sektörün önde gelen isimleri ağırlandı.

Bu güzel davette hem basın mensupları hem de acente yetkilileri kompleksin bütünü ile ilgili bilgiler alırken hem bu güçlü yatırıma beğenilerini ilettiler hem de ATG Alışveriş Merkezi’nin sektörün içindeki yerinin önemi ve kısa sürede Ankara’nın önde çekim merkezilerinden biri olması hakkında değerlendirmeler yaptılar.

ATG Alışveriş Merkezi misafirlerini etkinlik ve kampanyaları ile memnun etmeye devam ediyor.

dfg

Yukarı