Ana içeriğe atla

ayos

Şimdi daha fazla marka ile “Herkes Burada”

10.05.2017 - 15:58

Büyüme projesİnİn açılan İlk yenİ bölümü “Moda Sokağı” İle zİyaretçİlerİnİn karşısına çıkan M1 Adana Alışverİş Merkezİ, ulusal ve uluslararası markalarını kapsayan özel mağaza karmasıyla trendlerİ değİştİrİyor.

Adana’da 17 yıllık geçmişi sahip en köklü ve en güvenilir Alışveriş Merkezi M1 Adana, geliştirdiği büyüme ve yenilenme projesinin ilk adımı olarak bugün açılışını yaptığı yeni bölümü ‘Moda Sokağı’nda daha fazla marka ile şehrin alışveriş yaşamını ve trendlerini değiştiriyor. 
Büyüme ve yenilenme projesi tamamlandığında daha fazla marka ve daha fazla seçenek sunan, güçlü ulusal ve uluslararası markalarla M1 Adana Alışveriş Merkezi 90 bin metrekareyi aşkın kiralanabilir alanda 105 olan mağaza sayısını 200’e çıkaracak.

DEV DÜNYA MARKALARI İLE ‘HERKES BURADA’
Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan M1 Adana Alışveriş Merkezi, aralarında IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, H&M, CarrefourSA gibi dev dünya markalarını da mağaza karmasına katarak, toplamda 25 anchor mağazası ile tüm bölgenin lider alışveriş merkezi konumunu bir kez daha sağlamlaştırıyor.

MODA SOKAĞI’NDA PERAKENDENİN DEVLERİ BOY GÖSTERECEK
M1 Adana ziyaretçilerinin dış mekan teraslı kafe-restoranlarda, açık alanda rahat ve keyifli vakit geçirebilecekleri yeni bir mimari konsepte öncülük ediyor. Yeşilin hakim olduğu, açık alanlarında keyifle gezilebilen, kapalı alanlarında ise, gün ışığından maksimum ölçüde faydalanılan modern yeni yapı sayesinde, M1 Adana, ziyaretçilerine hem kapalı hem de açık alışveriş merkezi konseptini bir arada sunacak. 
Bugün açılan ve şehrin alışveriş yaşamını, trendleri değiştirmeye hazırlanan Moda Sokağı’nda pek çok ulusal ve uluslararası marka hizmete giriyor. 
Büyüme projesi ile Nisan sonuna kadar açılacak olan 40 yeni marka sonrasında, Mayıs ve Haziran aylarında “daha fazla seçenek, daha fazla marka” sloganı ile M1 Adana, mevcutta 105 olan mağaza sayısını 200’e çıkarıyor.
Türkiye’de bir numaralı moda durağı olma hedefliyle yola çıkan H&M; 3 bin metrekare satış alanı üzerinde kadın, erkek, çocuk, spor ve iç giyim reyonları ile full konsept olarak, Adanalı moda severler için ilham veren keyifli bir mağaza olarak dikkat çekiyor. 
Bölgede ilk olan ABD menşeili abiye ve gelinlik markası Oleg Cassini, yine şehirde ilk mağazasını açan, erkek modasının öncüsü Damat Tween, İtalyan kadın iç giyim devleri Intimissimi ve Calzedonia, ayakkabıda farklı bir tarza imza atan Tanca Plus&Kids, lüksün simgesi Versace ve Q1, kadın giyimde Naramaxx ziyaretçilerine kapılarını açıyor.
İlklerle birlikte Moda Sokağı’nda yerini alan diğer markalar ise modanın öncülerinden Network, Chakra, İpekyol, Twist, Tommy Hilfiger, Fred Perry, yeni nesil kahve markalarından Coffee Shop Company ve Caribou Coffee, mücevher&aksesuar tasarımlarıyla Zen Pırlanta ve Blue Diamond, iç giyimde Suwen, kozmetik ve kişisel bakım ile L’Occitane ve Mac, hazır giyim ile LTB, çanta ve ayakkabıda Greyder ve Matmazel, yenilenen ve büyüyen mağazaları ile Defacto ve Flo… M1 Adana’nın Moda Sokağı’nın cazip mağazaları olarak öne çıkıyor. 

dfg

Yukarı