Ana içeriğe atla

bridgestone

TAB GIDA "AİLE İŞLETMECİLİĞİ" MODELİYLE GİRİŞİMCİLERİNİ ARIYOR

16.09.2019 - 14:51

TÜRKİYE’NİN HIZLI SERVİS RESTORAN SEKTÖRÜ LİDERİ TAB GIDA, MARKALARINDAN SBARRO® VE USTA PİDECİ® İÇİN YENİ BİR AİLE İŞLETMECİLİĞİ MODELİ GELİŞTİRDİ. BU YENİ MODELDE, GİRİŞİMCİLER, TÜM YATIRIMI TAB GIDA’YA AİT OLDUĞU RESTORANLARIN İŞLETMECİSİ OLACAK.

Türkiye’nin lider hızlı servis restoran zinciri işletmecisi TAB Gıda, aile işletmeciliği modeli ile yeni girişimcilerini arıyor. TAB Gıda markaları Sbarro® ve Usta Pideci®’yi bir araya getiren bu yeni modeli, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 18 ilde 29 restoranda uygulanacak.

KENDİ RESTORANLARINI İŞLETECEKLER
İtalyan pizzasıyla Türk pidesini bir araya getiren bu yeni model ile girişimcilerin kendi restoranlarının işletmecisi olacağını belirten TAB Gıda Finans ve Franchise Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özgür Çetinkaya, “Tüm ekipmanların da dâhil olduğu tüm yatırım TAB Gıda’ya ait olacak. Girişimciler kendi işinin işletmecisi olacak. Bizim hedefimiz; Sbarro® ve Usta Pideci® markalarımızın en iyi şekilde temsil edilmesi ve TAB Gıda standartlarına bağlı kalınarak işletilmesi. Bu yeni modele, ailesi ile birlikte işinin başında durabilecek girişimcileri davet ediyoruz.’’ diye konuştu. 

TÜM YATIRIM TAB GIDA’YA AİT
Girişimcilerde aradıkları özellikleri de belirten Özgür Çetinkaya şöyle konuştu: “Öncelikle girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olan girişimcileri ve aileleri tercih ediyoruz. TAB Gıda olarak franchise sistemimiz gıda işletmeciliği konusundaki tüm sorunları kendi bünyesinde çözen bir yapıya sahip. 
Yeni aile işletmeciliği modelinde yatırım da tamamen TAB Gıda’ya ait olacak. Bu da girişimci adayları için oldukça cazip ve büyük bir avantaj sağlayacak. Bizimle beraber yeni bir başarı hikâyesi yazmak isteyen tüm girişimcilere kapımız açık.”

dfs

Yukarı