Ana içeriğe atla

bridgestone

TCHIBO’DAN MUTFAKTA PRATİK ÇÖZÜMLER

14.03.2019 - 14:03

Tchibo mutfaklarınızı yenilemeye davet ediyor. Seramik kaplamalı dökme alüminyum tavalar, her döneme hitap eden emaye ürünler, hayatı kolaylaştıran taşınabilir atıştırmalık ve saklama kaplarının yanı sıra bıçak, makas ve kurulama bezleri gibi mutfak yardımcıları Tchibo’da sizi bekliyor.

Tchibo, mutfağınıza yenilik katacak fikirler ve birbirinden pratik ürünlerle mutfağınızda yepyeni bir düzen yaratmaya yardımcı oluyor. Tchibo’da geçen yılın en çok satan mutfak ürünü olan Taşınabilir Yoğurt Kabı, yine müşterileriyle buluşuyor. Yoğurt gibi yiyecekleri güvenli şekilde taşımak için tasarlanan ürünün ayrı üst kısmında müsli ya da meyve saklanabiliyor. Tchibo’nun Taşınabilir Yoğurt Kabı yanında kaşığı ile birlikte sunuluyor. Bu ürünle benzer özellikleri olan Taşınabilir Atıştırmalık ve Yemek Kabı ve Taşınabilir Çorba Kabı da tazeliği yanınızda taşımaya imkan veriyor. Koleksiyonda ayrıca fonksiyonel özellikleri sayesinde keyifle kullanabileceğiniz Katlanabilen Yemek Kabı, Katlanabilen Saklama Kabı ve farklı saklama kutuları yer alıyor.

EMAYE ÜRÜNLER YENİDEN MUTFAKLARDA
Tchibo yeni koleksiyonunda, nostaljik görünümü ve dayanıklı çelik yapısı ile her döneme hitap eden emaye ürünler de sunuyor. Paslanmayan, çizilmeyen, kolay temizlenen, ısıyı eşit bir şekilde dağıtırken yüksek ısıya karşı da dayanıklı olan emaye ürün grubunda; Fırın Kalıpları, Salata Kasesi ve Baton Kalıp yer alıyor.
Emaye grubunun yanı sıra farklı boylarda sunulan Seramik Kaplamalı Dökme Alüminyum Tava, az yağ ile kızartma yapmak için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor. Tchibo’nun bu özel tavaları yanmayı ve yapışmayı engellediği gibi kolay bir şekilde temizlenebiliyor. 

FONKSİYONEL YARDIMCILAR
Ev hayatında zamanımızın önemli bir bölümünü geçirdiğimiz mutfakta pratik çözümler önem taşıyor. Tarifleri veya notlarınızı düzenlemeye yardımcı olacak Not Rulosu Tutucusu, arka kısmındaki yapışkanlı bantları sayesinde düz yüzeylere monte edilebiliyor. Çocuklarınızın da çok seveceği Yapışkanlı Tahta ise 4 parça tebeşir ve 8 adet mıknatıslı çıkartma ile birlikte veriliyor. Bir başka fonksiyonel ürün olan Yer Tasarruflu Altlık, büyütmek için birbirine takılabilen 2 adet parçadan oluşuyor. Mutfaktaki en klasik yardımcılarımız olan kurulama bezleri ise yüzde 100 pamuklu malzemesi ile mükemmel emicilik sağlarken, yüzeylerde iplik bırakmıyor. Ekmek kutuları, bıçak setleri, yeşillik makası, spatula, yemek kaşığı ve karıştırma kaşığı gibi renkli yardımcılar Tchibo’nun koleksiyonundaki diğer ürünler arasında yer alıyor.

dfs

Yukarı