Ana içeriğe atla

ayos

Teknoloji ve Modanın Buluşma Noktası

09.11.2017 - 10:28

FORUM ANKARA OUTLET, HİZMET VERMEYE BAŞLADIĞI GÜNDEN BU YANA TEKNOLOJİ VE MODA SEKTÖRÜNDEN SEÇKİN MARKA KARMASIYLA ZİYARETÇİLERİNE ALIŞVERİŞ KEYFİ YAŞATIYOR. 

Avantajlı ve kazandıran fırsatlarıyla şehrin uğrak noktası olan Forum Ankara Outlet, sunduğu konforlu alışveriş deneyimi ve merkezi lokasyonuyla Ankaralılar için vazgeçilmez bir adres…
Ankara’nın kuzeyinde yer alan Forum Ankara Outlet’e şehrin her yerinden rahatça ulaşmak mümkün. Kuzey çevre yolu ile kent bağlantısını sağlayan yeni protokol yolu (Yozgat Bulvarı) kavşağında yer alan Forum Ankara Outlet, Esenboğa Havalimanı’na 19 dakika, Başkent’in 2 önemli merkez noktası olan Ulus’a 21 dakika,Kızılay’a 28 dakika uzaklıkta yer alıyor.

KALİTELİ ÜRÜNLERE UYGUN FİYATLARLA ULAŞMA FIRSATI
Şehrin alışveriş ve yaşam merkezi Forum Ankara Outlet, hizmet sunmaya başladığı 2008 yılından bu yana Ankaralılara, kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla ulaşma fırsatı sunuyor. Tüm yıla yayılan alışveriş fırsatlarının yanı sıra farklı konsept ve eğlence anlayışıyla da öne çıkan Forum Ankara Outlet, başkentin çekim merkezleri arasındaki yerini koruyor.
Forum Ankara Outlet, 86 bin 300 metrekarelik kiralanabilir alanda Media Markt, Tesco Kipa Hipermarketi ve Bauhaus Yapı Marketi'nin yanı sıra pek çok ulusal markanın bulunduğu mağazaları, kafeleri, restoranları ve eğlence olanaklarıyla dikkat çekiyor. 

DIŞ MEKAN HİSSİ UYANDIRAN SOKAKLAR
Ankara’nın en büyük outleti olan Forum Ankara Outlet, ziyaretçilerini 11 bin metrekarelik alanda sunduğu geniş teknoloji markalarıyla karşılıyor. İki katlı bir alışveriş, eğlence ve yaşam merkezi olarak tasarlanan Forum Ankara Outlet, içerisinde bulunan sokaklarıyla bir dış mekan hissi uyandırıyor. 
Media Markt, Hotiç, U.S Polo Assn., Derimod, Koton, İnci, Adidas Outlet, Nike Factory Store, Network, Divarese, Mavi Jeans ve Boyner Outlet gibi birçok seçkin ulusal ve uluslararası markayı Outlet fırsatları ile Ankaralılar ile buluşturuyor.
Forum Ankara Outlet, yıl boyunca kazandıran kampanyaları, özel etkinlikleri ve indirim fırsatları ile Ankaralılar için keyifli alışverişin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

dfg

Yukarı