Ana içeriğe atla

ayos

Toydemir Artık MarkAntalya’da!

18.01.2018 - 16:30

Necati Ufuk Toydemir, Akdeniz Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu, ICSC Uluslararası Mesleki Gelişim Okulu’nun iki sınıfını da başarıyla tamamladı. 
Alışveriş ve perakende sektörüne 2006 yılında Samsun Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde AVM Genel Müdürü olarak başladı.
2012 Ocak ayında Jones Lang LaSalle bünyesinde Sanko Park Alışveriş Merkezi Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
2013 Mart ayında Rönesans Holding bünyesinde Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Müdürlüğü görevini getirildi.
2014 yılında ICSC European Shopping Centre Awards 2014 Commendation Ödülü’nü kazanan projeyi yürüttü.
2015 yılında “2015 Mutlu Çocuk” sosyal sorumluluk projesini yürüttü.
2016 yılında Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 6 bin 972 adet origami turna kuşunun geri dönüşüm kağıtları ile sergilenmesi sonucu dünya çocuk rekorları kitabına giren projede yer aldı.
2017 Kasım ayında Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nin açılışını gerçekleştiren Toydemir 8 Aralık 2017 tarihi itibariyle APLEONA bünyesine katılarak MarkAntalya Alışveriş Merkezi Müdürü olarak yeni görevine başladı.

“AVM’LERE RUH ÜFLÜYORUZ”
Alışveriş merkezleri yönetimi konusunda sektörün tecrübeli isimlerinden Necati Ufuk Toydemir, ülkemizin inşaat sektöründe ulaştığı başarılar sonrası harika mimarilere sahip AVM’lerin hayata geçmeye başladığını, yatırımcıların harcadıkları ciddi sermayeler ile artık tüm AVM’lerimizin birbirleriyle mimari yönden yarıştığını belirtti. 
Toydemir AVM’lere girdiğimiz zaman mimari olarak başımızı döndürdüğünü ancak mimariyi tamamlayan ruhu AVM yöneticilerinin ekipleriyle üflediğini belirterek, “Neyi ney yapan sıradan bir kamış, neye can veren ise usta bir nefestir” sözünün önemini hatırlatıyor.
Bu sözü her zaman kendisine rehber edinen Toydemir, böylece AVM’ye girdiğinizde sizi saran, olumlu bir enerji ile rahatlatan, içinde bulunmaktan huzur bulduğunuz alanlar oluşturmaya çalışıyor. Toydemir sözlerine şöyle devam ediyor, “Hizmet sektörünün insanla yapıldığını bilen, insana değer veren, bu operasyonu yönetecek, bu AVM’lere ruh üfleyecek bir neyzen vardır. AVM’lere ruhu üfleyen tüm meslektaş dostlarım daha güçlü olmak, daha güzel işlere imza atabilmek, sektöre bir katkı sağlayabilmek için, fedakarca omuz omuza çalışıyor.”
Toydemir sözlerini unutulmaması gereken bir cümle ile tamamlıyor, “Neyzen, neye nefes vererek, ona hayat veren kişidir. Her ney üfleyen de, neyzen değildir.”

dfg

Yukarı