Ana içeriğe atla

ayos

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK DESIGNER OUTLETİ OASIS, KAPILARINI AÇTI

09.11.2017 - 10:39

Türkiye’nin ilk ve tek Designer Outleti olan, Oasis Designer Outlet perakendenin en gözde markalarını İstanbul’un yeni çekim merkezi Basın Ekspres’te ziyaretçileriyle buluşturuyor.

19 yıllık başarılı Bodrum Oasis yönetim kimliğini İstanbul’a taşıyan Bodrum Oasis yönetim ekibi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek perakende sektörünü “Designer Outlet” konsepti ile buluşturdu. Nurol GYO yatırım güvencesiyle kapılarını açan İstanbul Oasis Designer Outlet, Basın Ekspres’te üst düzey segment ürünler ve perakende dünyasının lokomotif markalarını yerli ve yabancı tüketicilerle buluşturuyor. 
Bölgedeki merkezi konumuyla kısa sürede bir cazibe merkezine dönüşen Oasis Designer Outlet’in çevresindeki 2 kilometrelik alanda günlük 5 milyonun üzerinde bir nüfus hareketliliği söz konusu. İstanbul Oasis, Basın Ekspres ve çevresinin gelecek dönemde eğlence, kültür ve sanat merkezi olacak.  
OTOPARK 
SORUNU YOK
Yılda yaklaşık 2 milyon ziyaretçi çekmesi beklenen Oasis Designer Outlet, farklı perakende konseptleriyle de dikkat çekiyor. Eğlence, yeme-içme ve dekorasyon alanlarını bir araya getiren açık hava outlette her şey ziyaretçilerin rahat ve eğlenerek alışveriş yapmaları için tasarlandı. Alışveriş merkezlerindeki en büyük sorunlardan biri olan otopark alanından mağazalara ulaşmak ve aradaki zaman kaybı Oasis Designer Outlet’te Sokak vale/park uygulaması ile ortadan kalkıyor. Oasis Designer Outlet, Atatürk ve yeni yapılan üçüncü havalimanlarına yakın konumuyla yurtdışındaki moda kentlerinde büyük ilgi gören “Al ve Uç”  anlayışını ön plana çıkarıyor. Uçuş öncesi pek çok markayı bir arada bulabilen misafirler otomobilleriyle outlet içine ve mağazalara en yakın konumlara rahatlıkla girerek, süratle alışverişlerini tamamlayabiliyor ya da arabasını bırakıp vakit kaybetmeden sinemaya giderek İstanbul Oasis’in sosyal alanlarında keyifli vakit geçirebiliyor. Oasis, İstanbullulara yeme-içme alanında tam bir “Ye & Eğlen” deneyimi yaşatırken, tüm yemek ve eğlence aktivitelerini ortak bir alanda buluşturuyor. 

ETKİNLİKLER OASIS MEYDANI’NDA 
Oasis Designer Outlet’in en büyük farklılıklarından biri de her türlü etkinliğe uygun bir alan sunan geniş ve ferah meydanı. Bölgenin ihtiyaçları ve hedef kitle göz önünde bulundurularak tasarlanan etkinlik programı bölge sakinlerine hem hafta içinde hem de hafta sonunda nefes alabilecekleri bir alan sunuyor. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen satranç etkinliği gibi çeşitli etkinliklerle, Oasis ziyaretçileri açık havada alışverişin ve etkinliğin keyfine varıyor.

dfg

Yukarı