Ana içeriğe atla

bridgestone

ARTUKBEY'E 'EN KADİM KAHVE MARKASI' ÖDÜLÜ

23.08.2021 - 13:50

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi çerçevesinde bu yıl dördüncüsü düzenlenen "IV. Türkiye Altın Marka Ödülleri" halk oylaması sonuçlandı. Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri, Ece Gürsel ve Yavuz Seçkin’in sunumuyla bir tur gemisinde yapılan törenle sahiplerini buldu. Törende Anadolu’nun en kadim Kahve Markası Ödülü Artukbey Kahve'nin sahibi İşadamı Tacettin Yertüm'e verildi.

Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri Bitexen'in ana sponsorluğunda Tuğçe Sarıkaya Dağıstan’ın organizasyonuyla Sudatur Gemisi’nde gerçekleştirildi.

Sanat, televizyon ve iş dünyasının seçkin isimlerini buluşturan gece; Ece Gürsel ve Yavuz Seçkin’in sunumuyla gerçekleşti. Birçok ünlü isim ve simanın ödüle layık görüldüğü gecede Anadolu'nun yerli ve milli markaları arasındaki yerini alan ve her geçen gün yurt içinde ve yurt dışında şube zincirini arttırmaya devam eden Artukbey Kahve'ye "Anadolu’nun En Kadim Kahve Markası" dalında Artukbey Kahve ödüle layık göründü.

YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINA YAYILAN 80'DEN FAZLA ŞUBEYE SAHİBİZ

Türkiye'nin lider markaları arasında ödüle layık görünen Artukbey Kahve'nin ödülünü Artukbey Kahve'nin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Tacettin Yertüm'e verildi.

Ödülü'nü alkışlar arasında Ece Gürsel ve Yavuz Seçkin'in elinden alan İşadamı Yertüm, Anadolu'nun yerli ve milli markası olarak; kadim tarihimizde hatırı binlerce yıldır devam eden, kültürümüzün en derin zenginliklerinin başında gelen Kahve'yi yurt içinde ve yurt dışına yayılan 80'den fazla şubesinde Anadolu'nun tadı ve kokusu olmaya devam ettiklerini söyledi.

Altın Zirve ve Kariyer Ödülleri gibi pretiji yüksek bir ödül töreninde ödüle layık görünen isimler arasında yer almalarının kendilerini heyecanlandırdığını, sorumluluklarını arttırdığını kaydeden İşadamı Yertüm, "Artukbey Kahve olarak, 'Anadolu’nun en kadim Kahve Markası' ödülünü; markamızı marka yapan emekçilerimiz, çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız adına alıyorum. Artukbey Ailesi olarak; 650'ye yaklaşan ürün yelpazemizde kaliteden ödün vermeden her zaman çok daha iyisini hedefleyip, daha fazla çalışarak, daha fazla büyümeyi ve daha fazla istihdam alanı oluşturmanın gayreti içerisindeyiz. Tabi konu kahve olunca da; 'Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır'dan hareketle Türkiye'de ve dünyada yeni hatır köprülerinin kurulmasına yaptığımız katkılardan dolayı da mutlu olduğumuzu belirtiyor, bizlere bu ödülü layık görenlere teşekkür ediyorum" dedi.

ş

dfs

Yukarı