Ana içeriğe atla

ayos

SEÇMENİ, HAKKINDA TEZ YAZACAK KADAR İYİ TANIYOR

02.11.2021 - 13:53

Tuncay Tolga Özçakmak,  Artvin’li bir baba ve Rizeli bir annenin ilk çocukları olarak Trabzon’da dünya geldi. Seçmen davranışı üzerine tez yazan Tuncay Tolga Özçakmak, genç yaşta üstlendiği Artvin Arhavi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü, Basın-Halkla İlişkiler Müdürü olarak büyük işler başardı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) milletvekili danışmanı olarak da başarılı işlere imza atan Tuncay Tolga Özçakmak, siyasette gelecek vaad eden gençler arasında gösteriliyor. TBMM’de dört dönem CHP YDK Başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan’ın danışmanlığını yürüten Özçakmak, bu dönemlerde milletvekilleri, il ve ilçe başkanlarıyla sağladığı uyumlu çalışmalarıyla dikkat çekti.

Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra seçmen davranışı üzerine tez yazan Tuncay Tolga Özçakmak, seçmenle iletişimde başarılı bir grafik çiziyor. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda Halkla İlişkiler (PR) alanında başarılı hizmetleri yerine getiren ve Kartal Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, Sosyal Destek Müdürlüğü de yapan Özçakmak, halen Şişli Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini sürdürüyor.  Özçakmak, bürokrasi, siyaset ve PR’ın yanısıra, kültür-sanat konularında da önemli işlere imza attı. 

Evli ve 2 çocuk babası olan Tuncay Tolga Özçakmak, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun devamlı ifade ettiği “ Çocuklar yatağa aç girmesin” hissiyatından esinlendiğinin altını çiziyor ve bir çok dokunaklı sosyal projeleri gerçekleştirerek takdir topluyor. Üretim ve istihdam anlamında hazırladığı iddialı projelerin oldukça beğenilmesi, Ankara’da görev yaptığı 8 yılın ardından sahip olduğu güçlü ilişkiler ve Karadeniz lobisinden alacağı destek göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde İstanbul arenasında adından sıkça söz ettireceği bekleniyor.

dfg

Yukarı