Ana içeriğe atla

bridgestone

CPM’DEN SEKTÖREL ÇÖZÜMLERDE TEKNOLOJİK İNOVASYON ATAĞI

11.03.2020 - 11:12

CPM Yazılım, aksesuar üretimi yapan fabrikaların iş süreçlerini en az maliyetle yürütebilmeleri için harekete geçti. Sundukları Aksesuar Çözümü’nün önemine vurgu yapan CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut, “CPM Yazılım olarak firmaların ihtiyacı olan tüm bilgi akışına ve raporlamalarına doğru ve hızlı şekilde ulaşabilmelerini sağlayacak ürün yelpazesi sunuyoruz.” diyor.

Endüstri 4.0 ve Toplum 5.0 ile yapay zekanın yaygınlaşması, küreselleşmesi ile bilim ve teknolojide olağanüstü gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. CPM Yazılım, Aksesuar Çözümü ile iş süreçlerini en az maliyetle yürütmek isteyen firmalara teknolojik inovasyonla çözüm öneriyor.

Aksesuar üretimi yapan fabrikaların etkin bir şekilde organize olarak, iş süreçlerini en az maliyetle yürütmek için teknolojik inovasyona önem vermeleri kaçınılmaz bir gerçek. Böylelikle ERP yazılımlarıyla seçimini yenilikten yana yapanlar ihtiyaç duydukları tüm çıktı ve raporları CPM Aksesuar Çözümü üzerinden alarak ilk işlemden başlayarak muhasebeye kadar gidecek tüm işlemleri bu sistem bütünüyle yapabiliyor. Sundukları hizmet hakkı bilgi veren CPM Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Recep Palamut, şöyle konuşuyor: “CPM Yazılım olarak firmaların ihtiyacı olan tüm bilgi akışına ve raporlamalarına doğru ve hızlı şekilde ulaşabilmelerini sağlayacak ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu veriler günün sonunda şirketlerin verimliliğini artıracak düzeyde. Tüm süreç ve operasyonların tek bir uygulama üzerinden yürütülmesi yönetime büyük yarar sağlıyor. Böylece aksesuar üretimi yapan fabrikalar kontrol ve denetimlerini daha etkin yapabiliyor ve karar verme sürecinden ihtiyaç duydukları verileri CPM üzerinden raporlayabiliyor.”

AKSESUAR ÇÖZÜMÜNÜN BÜTÜNLEŞİK YAPISI

Recep Palamut, sundukları hizmeti sağlayacağı katkıyı şöyle dile getiriyor: “Aksesuar Çözümüyle, hangi modelden ne kadar ürün üretildiği, ne kadarının satıldığı, kaç adet numune yapıldığı, ne kadarının hasarlı çıktığı, üretim sürecinde dökülme yaşandı mı, biçimlendirildi mi, paketlendi mi gibi tüm raporlamaları almak mümkün, sonuç olarak iş süreçlerinizi en etkin şekilde yönetebiliyorsunuz. Günümüzün hızla gelişen teknolojisi, otomasyon sistemlerinin imalat sanayisinde önem kazanmasına yol açtı. Daha çok büyük sanayi şirketleri için gündeme gelen dijital endüstri uygulamaları, farklı modellerle küçük ve büyük ölçekli şirketler açısından da erişilebilir hale geldi.”

dfs

Yukarı