Ana içeriğe atla

ayos

E ticaret ve perakende sektörüne bulut tabanlı çözümler…

11.10.2017 - 16:33

E ticaret ve perakende şirketlerine envanter ve depo yönetimi çözümleri sunduklarını belirten LA Software Genel Müdürü Erhan Musaoğlu, “LA Software; sipariş yönetimi, mal kabul, depo içi yerleşim, depo içi iş gücü planlama, sevkiyat ve taşımacılık yönetimi konularında tercih edilen çözümlerin başında gelmektedir” dedi.

Öncelikle LA Software hakkında bilgi alabilir miyiz?
LA Software 2004 yılında tedarik zinciri ve lojistik yazılımları geliştirerek faaliyetlerine başlamıştır. Son yıllarda özellikle e-ticaret ve perakende sektörüne yönelik lojistik çözümlerine odaklanan firmamızın sunduğu çözümleri; depo yönetimi, taşımacılık yönetimi ve rota optimizasyonu olarak gruplayabiliriz.  Ayrıca, 2016 yılından itibaren Logiwa markası ile Chicago’da ABD pazarındaki küçük ve orta ölçekli e-ticaret ve perakende firmalarına bulut tabanlı envanter ve depo yönetimi çözümleri sunuyoruz.

E ticaret ve perakendeye özel sunmuş olduğunuz çözümleriniz neler?
LA Software; sipariş yönetimi, mal kabul, depo içi yerleşim, depo içi iş gücü planlama, sevkiyat yönetimi ve taşımacılık yönetimi konularında e-ticaret ve perakende sektörünün tercih ettiği çözümlerin başında gelmektedir.

LA Bluebox nedir, nasıl çalışır, sunmuş olduğu ayrıcalıklar nelerdir?
LA Bluebox küçük ve orta ölçekli e-ticaret ve perakende işletmeleri için konfigure edilmiş bir envanter ve depo yazılımıdır. E-ticaret ve perakende şirketlerinin mal kabul, envanter yönetimi ve sevkiyat işlemlerini barkod okutarak doğru ve hızlı bir biçimde yapmalarına yardımcı olur.  Küçük ölçekli e-ticaret ve perakende işletmelerin online pazar yerleri ve ERP sistemleri ile entegre olarak, siparişlerin otomatik olarak alınması ile başlayan ve kargo şirketleri ile entegre olarak, taşıma etiketlerinin otomatik basılmasına kadar olan tüm süreci zahmetsizce yürütebilir.

Gelecek döneme ilişkin yatırım ve büyüme planlarınızdan bahseder misiniz?
LA Software, Logiwa markası ile Kuzey Amerika’da 2016 yılında faaliyet göstermeye başlamış, 2017 ortasında ise REVO Capital’den yatırım alarak Kuzey Amerika pazarındaki büyümesini hızlandırmıştır. Logiwa, Kuzey Amerika’daki küçük ve orta ölçekli e-ticaret ve perakende şirketlerine envanter ve depo yönetimi çözümleri sunmaktadır ve yoluna başarı ile devam etmektedir.

dfg

Yukarı