Ana içeriğe atla

apti

ENDÜSTRİNİN LİDERİ TÜRKİYE

11.03.2020 - 11:27

Rockwell Automation Ortadoğu, Türkiye ve Sahra Altı Bölge Direktörü Sebastien Grau: “ Türkiye otomotiv, lastik, yiyecek ve içecek alanlarında lider bir konumda.”

Sebastien Grey,  öncelikle kendinizi tanıtır mısınız?

41 yaşındayım Fransız asıllı Güney Afrika Doğumluyum. 2 kızım var biri 3 diğeri 5 yaşında. Ailem Abudabi’de yaşıyorlar. Rocwell Firmasına 2019 Ağustos ayında Türkiye ve Sahra Altı Bölge Direktörü olarak göreve başladım.  Daha fazla insan tanımak, daha fazla sektörde deneyim kazanmak ve daha fazla çözüm bulmak için Rockwell firmasını seçtim. Rockwell, bu açıdan gerçekten çok iyi bir pozisyonu olan firmadır. İnanıyorum ki geçmiş deneyimlerim Rockwell markasının mirasını daha da ileri götürüp geliştirecek.

Değişiklikleri zorlukları ve insanlarla çalışmayı seviyorum. Her zaman aynada kendime sorarım insanlar için ne yapabilirim ve insanların güvende olduğundan emin olmak için ne yapabilirim.

Bize Rockwell Otomasyonu hakkında bilgi verir misiniz? 2020 hedeflerinizden ve yatırımlarınızdan bahseder misiniz?

 

Endüstriyel otomasyon konusunda faaliyet gösteren Rockwell Automation, müşterilerini daha verimli ve dünyayı daha sürdürülebilir bir hale getirmektedir. 1993 yılından bu yana Rockwell Automation Türkiye ofisi olarak Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Türkiye’de İstanbul merkez ofisi ile projelerinde, müşterilerinin ihtiyaçlarına global organizasyon ve tecrübesi ile her türlü çözümü sunmaktadır. Tecrübeye ve bilgiye dayanan global birikimini, Türkiye pazarında da en etkin şekilde kullanarak, müşterilerinin imalat ve proses sanayilerindeki etkin sürekliliğini sağlamak için tüm destek taleplerine cevap verebilen bir pozisyondadır.

Bahsedilen konulardaki asırlık deneyimlerimiz ile son kullanıcılara, mühendislik ve taahhüt firmalarına, makina ve teçhizat üreticilerine çözüm sunmakta, tüm sanayi alanlarında kullanılan endüstriyel otomasyon ve kontrol ekipmanlarını / sistemlerini; yazılım, mühendislik, devreye alma ve eğitim hizmetleriyle birlikte sunmaktayız.

Türkiye birçok endüstri alanına liderlik ediyor ve diğer ülkelerden daha iyi bir konumda. Özellikle otomotiv, lastik, yiyecek ve içecek alanlarında lider bir konumda.

Deneyim bilgi ve birikimlerimizin Türkiye için uygun olduğunu düşünüyoruz, çok iyi dış ortaklıklarımız var; Microsoft, Cisco, PTC Markasından araştırma geliştirme konusunda yatırım yapıyorlar.

Türkiye’ ye otomasyon yatırımları yapma nedenininiz nedir?

 

Genç çalışan, güçlü mühendislik ve harika iş ağına sahip. Rocwell olarak bizler her şeyi satmıyoruz, her şeyi yapmıyoruz sadece otomasyon yapıyoruz. Sadece özel müşteri ve uygulamaları hedefliyoruz.

Başarımızın sırrı olarak daha iyi fiyatlandırma yapmamız sebep değil, ne yapıyor olduğumuzu bilmemizdir. Coğrafi yapılara göre özel çözümler üretiyoruz. Bizim sırrımız kusursuz özel uygulamalar yapmaktır.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ghjjh

Yukarı