Ana içeriğe atla

apti

MİKRO YAZILIM’IN YENİ NESİL ERP ÇÖZÜMÜ: MİKRO FLY

21.01.2019 - 10:12

MİKRO YAZILIM’IN YENİ NESİL ERP ÜRÜNÜ MİKRO FLY, ÖZELLİKLE KURUMSALLAŞMIŞ, ÜRETİM YAPAN, AĞIRLIKLI OLARAK 50’DEN FAZLA ÇALIŞANA SAHİP FİRMALARA GÖRE TASARLANDI. MİKRO FLY, İŞ SÜREÇLERİNİ EN VERİMLİ VE EN KÂRLI ŞEKİLDE YÖNETTİĞİ ŞİRKETLERİN DAHA DA BÜYÜME İDDİALARINI DESTEKLİYOR.

Türkiye’nin köklü yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım’ın yeni nesil ERP ürünü Mikro Fly, zaten büyük olan, ulusal ve uluslararası pazarlarda en büyük olma iddiası taşıyan firmaların rekabette ellerini güçlendirerek onları bir adım öne taşıyor.
Mikro Fly, iş süreçlerini verimli ve kârlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak isteyen şirketler için ERP yazılımları arasında bir adım öne çıkıyor. Mikro Fly ile firmalar tüm iş süreçlerini tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebiliyor, faaliyet gösterdiği sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebiliyor ve hızlıca canlı kullanıma geçebiliyor. Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynak kolaylıkla planlanıp iş süreçlerinin kontrolünü kolayca sağlanabiliyor.
E-Devlet uygulamalarının tek bir çatı altında entegre edilebildiği Mikro Fly, şirketlerin dijital dönüşümünü de hızlandırıyor. Ayrıca Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile de hem üründeki yeni özelliklere hem de mevzuat değişikliklerine kolayca adapte olunuyor.

MİKRO FLY İLE ÜRETİMİNİZ KONTROL ALTINDA
Mikro Fly’ın ileri seviye üretim yönetimi çözümü sayesinde de üretim planlama ve izleme, üretim rota planlama, tarih bazında tedarik planlama ve izleme, sonlu kapasite kaynak planlama ve fiili maliyetlendirme yetenekleriyle üretim takibinizi en ince ayrıntısına kadar yapabilirsiniz.
Mikro Yazılım, firmaların elindeki çeşitli uygulamalardan elde edilen ham verinin analizi için gerekli araçlarla kurum içi ve kurum dışı verileri tek bir platformda toplayarak verilerin bilgiye, bilgilerin de kararlara dönüştürülmesini sağlıyor. Böylelikle bilgiye en hızlı şekilde ulaşılması, kurumun gelir ve performansının en üst düzeye çıkarılması hedefleniyor. Burada en önemli fayda, firmaların stratejik planlarını en doğru şekilde oluşturabilecekleri projeksiyonların onlara doğru ve hızlı bir şekilde sunulması. 

BİR BAKIŞTA MİKRO FLY
-İhtiyaçlara uygun şekilde özelleştirilebilir.
-İşletme yönetimi çözümleriyle işletme büyüdükçe ürüne ek fonksiyonlar eklenebilir.
-Perakende, akaryakıt, iş makinesi kiralama ve dayanıklı tüketim malları sektörlerinin ihtiyaçlarına göre çözümler ürüne eklenebilir.
-E-Dönüşüm çözümleri ile e-Devlet uygulamalarını aynı programdan kullanabilir.
-İşletmenin kullandığı diğer ticari yazılımlarla kolay entegrasyon sağlanabilir.
-Eş zamanlı kullanıcı sayısı kadar ek kullanıcı ücretlendirilir.
-İster tek seferde ister kiralayarak ürüne sahip olunabilir.
-Firmalar; satış, satın alma, üretim, finans, insan kaynakları fonksiyonlarının otomasyonu sayesinde kaynaklarını etkin şekilde kullanabilir ve böylece kârlılık ve verimlilik artışı sağlar, zamandan ve maliyetten tasarruf eder.
-Günlük iş akışı sonucunda oluşan muhasebe/personel verilerini otomatik olarak entegre edebilir. Üstelik ek bir çalışmaya gerek duymadan muhasebe verilerini hazırlar. 

ghjjh

Yukarı