Ana içeriğe atla

ayos

MULTINET UP’TAN FARK YARATAN ÇÖZÜMLER

06.09.2017 - 10:27

“Ürettiğimiz teknoloji ile her zaman bir adım önde olmanın avantajıyla iş ortaklarımızın ve kart kullanıcılarımızın değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve ödeme deneyimlerini daha keyifli hale getirmek için sektörde bir ilke imza atarak yeni nesil mobil cüzdanımız MultiPay ile fark yarattık. Karekod ile direkt mobil cüzdanımız MultiPay üzerinden kartsız ödeme imkanı sağladık” açıklamasını yapan Stratejik Pazarlama Direktörü Evren Büyük Kepkep, “Multinet Up’ın finansal teknolojiler konusunda yıllardır sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarını teknokent çatısı altında daha yoğun sürdürme kararı ile oluşan inventiv, GOSB Teknopark’ta uzman bir kadro ile faaliyete geçti. Multinet inventiv yurt dışında Up Group operasyonlarına çözüm sağlamanın yanı sıra finansal teknoloji alanında özel sektör şirketlerine ve kamuya yazılım hizmeti de sunmaya başladı” dedi.

MULTINET UP’TAN DEĞER YARATAN ÇÖZÜMLER
“Çözümlerimiz dört ana eksene odaklanıyor” ifadesinde bulunan Kepkep sözlerine şu şekilde devam etti: “Şirket çalışan çözümlerimiz kapsamındaki hizmetlerimiz ile çalışanların yemek ve temsil giderlerini, yan haklarını ve kapı geçiş yetkilendirmelerini tek kart ile yönetmek mümkün oluyor. Böylelikle şirketler ciddi vergi avantajlarından yararlanılabiliyor. Sektörün ilk ve tek sadakat programı ile kart kullanıcılarımız, Parantez noktalarında yaptıkları harcamalardan gerçek para değerinde TATLIPARA kazanmanın keyfini yaşıyorlar. Böylelikle, ayda ortalama 3 yemeklerini kazandıkları TATLIPARA ile karşılayabiliyorlar. Çalışanların bireysel yemek giderleri için sağlanan Restonet’e ilave olarak Multinet kartlarına tanımlanan Restonet Business ile kurumlara, çalışanlarının firma adına yapacakları temsil ve ağırlama ihtiyaçlarını tek fatura ile kolayca yönetme imkânı sunuyoruz. Giftcard ile Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı olarak sektöre giriş yaptık, bugün kurumlara vergi avantajı ve operasyonel kolaylık sağlarken diğer taraftan prim ödemeleri, yan hak ödemeleri, hediye gibi farklı birçok amaç için kullanılabilme esnekliği barındırıyor. Şirket çalışan çözümlerimizin son bileşeni olan Passnet ise şirket güvenliğini sağlarken, çalışanların mesai takibini de yapma imkanı sunmaktadır.” 

360 DERECE HİZMET
Şirket araçları çözümlerimiz kapsamında şirketlere araç kiralama, akaryakıt, araç takip sistemi ve araç yıkama ihtiyaçları için hizmetler verdiklerini söyleyen Kepkep, “Multicar ile şirketlerin araç ve filo kiralama ihtiyaçlarında hem daha fazla takip edilebilirlik hem de operasyonel giderlerde daha kolay kontrol imkanı sunuyoruz. Petronet çözümü şirketlerin akaryakıt ihtiyacını yaygın istasyon ağı güvencesi, tasarruflu kullanım ve tek faturada kontrol edebilme imkanı ile karşılayabilmelerini sağlıyor. En yeni çözümümüz olan OtoMisyon ise filo araçların yıkama, lastik ve bakım hizmetlerinde maliyet avantajı ve operasyonel kolaylık sağlıyor” dedi.  
Kurumsal seyahat çözümleri ile kurumlara; Türkiye’nin her yerinde farklı segmentteki anlaşmalı otelleri, seyahat, transfer, araç kiralama, uçak bileti ve toplantı hizmetlerini herhangi bir üyelik maliyeti gerektirmeden 360 derece hizmet ile sunduklarını belirten Kepkep, son çözümlerinin Tedarik ve Toplu Satınalma olduğunu dile getirerek, burada Multinet Up’ın toplu satınalma gücü ile şirketlerin elektrikten suya, kargodan güvenlik çözümlerine kadar birçok ihtiyaç kaleminde yüzde 60’a varan indirimler ile satın alma yapabilmelerini sağladıklarını söyledi. 
 

dfg

Yukarı