Ana içeriğe atla

bridgestone

MVZ BİLİŞİM, MARKANIZI YOLDAN ÇIKARMAYA HAZIR!

10.05.2019 - 12:07

GOOGLE ARAMA OPTİMİZASYONU ‘SEO’ ALTYAPISIYLA MAKSİMUM FAYDA SAĞLAYABİLECEK PROFESYONEL BİR TEKNOLOJİK FİRMA OLDUKLARINI SÖYLEYEN MVZ BİLİŞİM HİZMETLERİ CEO’LARI AYTEKİN BAYSEL VE ŞEMSETTİN KALIN, “SEKTÖRDEKİ TECRÜBE VE BİRİKİMLERİMİZLE KALİTELİ VE İSTİKRARLI ŞEKİLDE HİZMET VERİYOR, BİR KURUMSAL  WEB SİTESİNDE OLMASI GEREKEN TÜM ÖZELLİKLERİ FAZLASIYLA BÜNYEMİZDE BARINDIRIYORUZ.” DİYE BELİRTTİLER.

MVZ Bilişim Hizmetleri CEO’ları Aytekin Baysel ve Şemsettin Kalın, sorularımızı yanıtladı. 

MVZ Bilişim’i farklı kılan özellikleriniz neler?
Firmaların ve görüştüğümüz müşterilerin işlerini, kendi işimiz gibi görüyoruz. Yaptığımız işlerle karşı tarafı tamamıyla memnun etmek bizim ana işimiz. Yeri geldiğinde tanıştığımız firmalarla ‘esnaf mantığında’ görüştüğümüz için çoğunlukla sunumlarımız uzun sürebiliyor. Kendi işlerini tasarımsal bilgimiz ve programlama yeteneğimizle daha fazla geliştirmeyi vurgularız. Biz hem şirket hem de bireysel olarak müşterilerimizle uzun soluklu çalışmayı isteyen bir firmayız.

Hangi sektörlere hitap ediyorsunuz?
İnternet sektöründe kaliteli, modern ve en önemlisi istikrara dayalı hizmet vermek için 2009 yılında web sayfası tasarım ve programlama hizmetlerine başladık. Tüm sektörlere hitap etmekteyiz. Faaliyette olduğumuz bu 10 yılda sektördeki tecrübelerimiz ve birikimlerimizle donanım, kalite, teknoloji ve personel yeterliliğini sürekli geliştirerek amaçladığımız kaliteli ve istikrarlı hizmet vizyonunda başarılı adımlar atmaya devam etmekteyiz.

Sektörlere genel bakış açınız nedir peki?
Hangi sektör olursa olsun oluşturduğumuz programlama ve firmaya özgün tasarımlarla kendi kurumsallıklarını vurguluyoruz. Firmaların kimliğini ve prestijini en iyi şekilde yansıtıyoruz. Bir kurumsal web sitesinde olması gereken tüm özellikleri fazlasıyla bünyemizde barındırıyoruz. Sonuç odağına götüren programlama çalışmasıyla karşıdaki kişiyi bilgi almaya veya satın almaya yönlendirici bilinç çalışma ustası bir firmayız. 

Bir firmaya web sitesi hazırlarken nelere dikkat ediyorsunuz?
Web sitesi hazırlarken, profesyonel ve hatasız yazılımın yanı sıra işlevsel ve görsel olarak da firmaların prestijini artıracak görünümde olmasına dikkat ediyoruz. Sadece iyi bir site yazılımı ya da görsel bir tasarım değil, her ikisini de tek bir kurumsal sitede birleştiriyoruz. Site ziyaretçilerinin firma hakkındaki ilk izlenimlerinin olumlu düşünceler oluşturmasında büyük bir rol oynayan web sitesinin etkileyici bir görünümde olmasını sağlıyoruz. Kullanımlar doğrultusunda ortaya çıkan ihtiyaçları sürekli olarak geliştiriyoruz. Kurumsal web sitesi ve e-ticaret yazılımını daha efektif ve sonuç odaklı hale getiriyoruz. Bu sayede son 3 ayda yeni açılan 50 firma, bizleri tercih etti.

dfs

Yukarı